menu
YAT UN1

Univerzálny cestovný adaptér

  1. Kompaktný dizajn
  2. Univerzálne použitie
  3. Tri výstupné porty USB

Univerzálny cestovný adaptér

Cestovný univerzálny adaptér je revolučné riešenie na cesty, ktoré umožňuje bezproblémové pripojenie elektronických zariadení k elektrickej sieti na celom svete. Jeho kompaktný dizajn a výsuvné kolíky z neho robia ideálneho spoločníka pre každého cestovateľa. Vďaka univerzálnej výstupnej zásuvke možno ľahko pripojiť elektrické spotrebiče z rôznych krajín bez potreby ďalších adaptérov.

Cestovný adaptér je nevyhnutným príslušenstvom pre každého, kto často cestuje po svete. Je ideálny na služobné cesty, dovolenky a študijné pobyty. Vďaka kompaktnému dizajnu sa ľahko zmestí do cestovnej tašky alebo kufra a umožňuje pripojenie elektronických zariadení, ako sú telefóny, tablety, notebooky, fotoaparáty a ďalšie, bez ohľadu na to, v ktorej krajine sa nachádzate.

Tento adaptér možno vďaka širokému rozsahu podporovaných zásuviek používať vo všetkých krajinách sveta vrátane Európy, Severnej Ameriky, Ázie, Austrálie a ďalších častí sveta. Cestovný univerzálny adaptér má vstup pre napätie od 100 V do 250 V, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi elektrickými sieťami na celom svete. Široká škála pripojení (podporované typy zásuviek: A, B, C, E, F, G, I, J, L, N ) a tri porty USB s výstupným napätím 5 V a prúdom 3 A ideálne na rýchle nabíjanie mobilných zariadení.

Ohňovzdorná konštrukcia z PC a medi zaručuje bezpečné a spoľahlivé používanie, zatiaľ čo kompaktné rozmery a hmotnosť 215 g zvyšujú pohodlie a prenosnosť.
YAT UN1

Specifikace:

Vlastnosť Hodnota
Vstup AC 100V - 250V
Maximálny prúdový odber 10,0A
Vstupné zásuvky B / G / I / F / E
Kompatibilné výstupné zástrčky A / B / C / E / F / I / G / L
Výstup  
3x USB A DC 5.0V/3.0A (max. 15.0W)
Materiál Ohňuvzdorný PC + medené spojenie
Rozmery 75x63x61mm
Hmotnosť 215g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť