menu
YSM 610

Automatický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním Qi

  1. Ovládanie jednou rukou
  2. Plne automatické zamykanie
  3. Rýchle bezdrôtové nabíjanie 10 W
49.99€

Voľnosť hrá prím

Som plne automatický držiak do auta s certifikovaným bezdrôtovým nabíjaním Qi a podporou rýchleho nabíjania s maximálnym výkonom až 10W. Som vhodný do všetkých automobilov vďaka trom spôsobom uchytenia. Ľahko ma prisaješ na sklo alebo umiestniš do ventilácie auta. Umožním ti nabíjať tvoj smartphone počas cesty bez akýchkoľvek ťažkostí. Ovládaj ma jednou rukou a uži si voľnosť z jazdy.

Ako to funguje?

Je to jednoduchšie, než by si si dokázal predstaviť. Telefón nemusí mať žiadne pliešky ani samolepky a vkladanie aj vyberanie prebieha automaticky. Som praktické zariadenie, ktoré v sebe kombinuje automatický držiak do auta a bezdrôtovú Qi nabíjačku. Som flexibilný a mám veľa možností polohovania. Dotykové postranné tlačidlá ovládajú čeľuste držiaka a umožňujú manipulovať s držiakom jednou rukou.

Budúcnosť nabíjania

Skús bezdrôtové nabíjanie s podporou rýchleho nabíjania s výkonom 7,5W a 10W. Vďaka inteligentnému čipu rozpoznám tvoje zariadenie a spustím nabíjanie s opimálním výkonom. Že to znie geniálne? Pre dosiahnutie špičkového výkonu a rýchleho nabíjania stačí pripojiť k nabíjačke adaptér s technológiou QC 2.0 prípadne QC 3.0 a môžeš frčať.

Kompatibilnosť a konfigurácia

Revolúcia v držiakoch - automatický držiak do auta pripomína príslušenstvo z budúcnosti. Zamiluješ si ma aj ty. Som kompatibilný so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi, ktoré sú touto technológiou vybavené priamo z výroby. Ak vlastníš smartphone, ktorý nemá už dané vlastnosti pre bezdrôtové nabíjanie, je potrebné použiť na nabíjanie cez bezdrôtovú nabíjačku prijímače alebo špeciálne kryty, ktoré ti umožnia nabíjať cez túto podložku.

Komfortná obsluha

Držiak sa automaticky zamyká, nemusíš mať strach, že by ti tvoj smartphone z držiaka vypadol a došlo tak v nestráženom okamihu k rozbitiu. Nabíjačka disponuje detekciou cudzích predmetov, ochranou proti prehriatiu, ochranou proti vstupnému prepätiu a ochranou výstupu pred nadprúdom. Táto niekoľkonásobná ochrana ti zaistí pri ceste absolútne bezpečie a úplnú voľnosť z jazdy bez neustálej kontroly, či je tvoje zariadenie nabité. Pokiaľ do držiaka vložíš predmet, ktorý nedisponuje bezdrôtovým nabíjaním, LED signalizácia na bočnej strane nabíjačky zabliká a nabíjanie sa preruší.

Objavuj

Súčasťou balenia sú dva druhy uchopenia. Môžeš ma použiť pre uchopenie do vetracích otvorov alebo na palubnú dosku prípadne na čelné sklo automobilu. Môj polohovateľný držiak s upevnením na sklo / palubnú dosku umožňuje nastavenie polohy telefónu do potrebnej výšky a vzdialenosti podľa tvojich požiadaviek tak, aby pre teba ovládanie bolo úplne komfortne.
YSM 610

Špecifikácie:

Vstup 5 V/2 A, 9 V/1,67 A, USB C
Výstup 5 V/1 A, 9 V/1,2 A
Štandard produktu Qi
Nabíjacia vzdialenosť ≤10 mm
Účinnosť nabíjania ≤80 %
Hmotnosť 350 g
Rozmery 114 x 72,5 x 58 mm
Materiál ABS + PC
  Nabíjací USB C kábel súčasťou príslušenstva
Dĺžka kábla 1 m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť