menu
YBB 1504

Herný batoh 15,6" TROOPER

  1. Maximálna ochrana a veľký objem
  2. Priestor a kapsy na herné vybavenie
  3. Jednoduchý prístup a efektívne usporiadanie
23.99€

Herný batoh 15,6" TROOPER


Batoh na notebook a osobnú elektroniku
Pohodlný a priedušný materiál
Bočné kapsy zo sieťoviny
Veľký vnútorný objem
Chráni vašu elektroniku za každého počasia
 

PRIESTRANNÝ BATOH NIELEN PRE HRÁČOV


Poriadne vybavenie robí víťaza. V pokoji sa vydajte na zápas v e-športe, na hernú párty s priateľmi, do kaviarne alebo relaxovať na chatu. O svoju elektroniku a príslušenstvo nemusíte mať obavy. Do komfortného herného batoha TROOPER YBB 1504 od značky YENKEE sa vojde notebook do veľkosti 15,6", slúchadlá, dotyková klávesnica, gamepad, myš, smartfón a ďalšie zariadenia, ktoré budete potrebovať. Všetko je bezpečne chránené proti poškodeniu.
 

VETRÁ NA SPRÁVNYCH MIESTACH


Keď sa v letných mesiacoch ponáhľate na dôležitú schôdzku, isto oceníte priedušný materiál batoha TROOPER YENKEE YBB 1504, ktorý umožňuje efektívnu cirkuláciu vzduchu. Vďaka tomu sa pri nosení v teplom počasí nevytvára zbytočná vlhkosť. Cítite sa pohodlnejšie a vaša osobná elektronika je lepšie chránená proti nepriaznivým vplyvom. Nielen v horúčave vás potešia postranné sieťované vrecká na nápoje, do ktorých sadne športová fľaša aj puzdro na slnečné okuliare.
 

DIZAJN NA VYŠŠEJ ÚROVNI


Herný batoh TROOPER YENKEE YBB 1504 zaujme inteligentne navrhnutým čiernym dizajnom, ktorý sa hodí k pohodlnému outfitu na herné párty, do školy, ale aj na pracovnú schôdzku, kde bude v kombinácii s formálnym oblečením pôsobiť profesionálne. Nemusíte sa báť o svoj notebook, ani o osobný štýl. Praktickosť úložných priestorov a obojstranné zipsy umožňujú pohotové vybratie potrebného vybavenia. Vďaka praktickým vreckám budete vždy a bez stresu vedieť, kde, čo máte.

 

YBB 1504

Špecifikácia:

Hmotnosť: 0,6 kg
Rozmery: 46 x 30 x 15 cm
Farba: čierna / oranžová
Objem: 20 l
Vhodné pre notebook: do 15,6"
Hlavný materiál: 1680D Polyester
Podšívka: polyester

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť