menu
YKB 2010CS

2.4G Bezdrôtová klávesnica COMPACT

  1. Ergonomický dizajn
  2. Nízky profil a tiché "scissor" spínače
  3. Technológia Plug & Play
32.99€

Elegantne a pohodlne

Je jasné, že so mnou budeš tráviť pomerne dosť času. Či už v práci alebo pri tvojich voľnočasových aktivitách ma budeš mať neustále na očiach. Preto je moje tenké dizajnové telo tvorené z prémiových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk. V kombinácii s kompaktnými rozmermi budem tvojím ideálnym parťákom na dlhé pracovné dni aj večery.

Intuitívne a ticho

Vďaka mojim nožnicovým spínačom je každé stlačenie klávesy takmer nepočuteľné. Táto technológia navyše zabezpečí pohodlné písanie s okamžitou odozvou. Na mojom tele nájdeš tiež multimediálne klávesy na rade F1-F12, vďaka ktorým si schopný ovládať najpoužívanejšie aplikácie stlačením len jednej klávesy. Tie sa dajú tiež prepnúť fixne do jedného z módov (multimediálne funkcie, alebo natívne funkcie F1-F12) pomocou uzamykateľné klávesy Fn.

Úsporne a chytro

O moju výdrž sa nemusíš nijako strachovať. O napájanie sa starajú dve AAA batérie (súčasťou balenia), a navyše disponujem funkciou automatického prepnutia do pohotovostného režimu pre úsporu energie. Všetko sa deje bez tvojho vedomia po 5 sekundách nečinnosti. Samotné znovuspustenie je potom bleskurýchle a ty si nič ani nevšimneš. Keď už mi naozaj bude dochádzať energia, informuje ťa o tom integrovaná LED indikácia.
YKB 2010CS

Špecifikácie:

Príkon 3V/≤ 15mA (2x AAA)
Pripojenie Bezdrôtové 2,4 GHz
Prevádzkový dosah < 10 metrov
Pohotovostná doba 180 dní
Nepretržitá doba prevádzky 240 hodín
Materiál ABS
Rozmery 373 x 120 x 19 mm
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť