menu
YKB 2020CS

2.4G Bezdrôtová klávesnica PRIME

  1. Plug & Play
  2. Ergonomický dizajn
  3. Riešenie pre domácnosť a kanceláriu
11.99€

Fušujem myšiam do remesla

Chválime sa multimediálnymi klávesmi, vďaka ktorým môžeš spustiť alebo ovládať svoje najpoužívanejšie aplikácie, bez toho by si ich musel kurzorom myši zdĺhavo naháňať po ploche. Navyše som aj tichá ako myška! Zatiaľ čo niektoré moje kolegyne zvukom pripomínajú našich pradedov v podobe písacích strojov, ja vďaka nízkoprofilovým klávesám a jemnej membráne prejdem tvojim pracovným dňom, bez toho aby som ťa zbytočne rozptyľovala.

Pokojne si s tebou dám kávu

Som skromná a pozvanie na kávu alebo drink väčšinou s vďakou odmietam, svoju životnú energiu totiž čerpám zásadne z batérií. Keď si už ale nedáš povedať a prevrhneš na mňa šálku kofeínového životabudiča, nenechám sa rozhodiť a prejdem to s gráciou. Vďaka tomu, že sa môžem pochváliť odolnosťou voči poliatiu, som dobrá parťáčka tak na doma, ako aj do práce.

Keď už nemôžem, poviem ti

Uťahať ma je síce poriadna drina, pretože mám skromný energetický apetít, lenže časom aj ja budem potrebovať vzpruhu v podobe nových bateriek. Ale kým k tomu dôjde, dám ti s dostatočným predstihom znamenie svetelnou kontrolkou. Nemusíš sa báť, že by som sa zrazu porúčala a tebe zostala len nedorobená práca a veľa starostí.
YKB 2020CS

Špecifikácia:

Príkon 1,5V/6mA (1x AAA)
Pripojenie Bezdrôtové 2,4 GHz
Prevádzkový dosah < 10 metrov
Pohotovostný čas 180 dní
Nepretržitá dĺžka prevádzky <200 hodín
Materiál ABS
Rozmery 440 x 135 x 22 mm
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť