menu
YSM 715 MGS

Magnetická bezdrôtová nabíjačka do auta 15W

  1. Viacnásobná ochrana
  2. Bezdrôtové nabíjanie 15 W
  3. Kompatibilná s Apple MagSafe
24.90€

Obnovenie napájania vybitej batérie

Určite ste už zažili situáciu, keď vás na dlhej ceste autom prekvapila vybitá batéria telefónu. Potrebujete navigáciu alebo chcete počúvať obľúbený podcast? V takej chvíli sa môžete spoľahnúť na magnetickú bezdrôtovú nabíjačku YENKEE YSM 715, ktorá umožňuje stabilné, výkonné a rýchle bezdrôtové nabíjanie s výkonom až 15 W. Telefón položíte na nabíjaciu plochu a tá sa pomocou magnetov zacvakne do svojej polohy, čím sa zabezpečí maximálna účinnosť nabíjania. Nabíjačka sa potom automaticky zapne. Môžete sa sústrediť na cestu, handsfree hovor alebo obľúbenú hudbu na Spotify.

Dokonale sa prispôsobí vášmu vozidlu

Magnetická nabíjačka bezpečne zapadne do mriežky ventilácie na palubnej doske. Vďaka otočnému kĺbu môžete nastaviť 360° uhol pohľadu na telefón tak, aby ste na displej pohodlne videli zo svojho sedadla alebo zo sedadla spolujazdca. Telefón zostane v nabíjačke YENKEE YSM 715 v nastavenej polohe - aj keď nečakane zabrzdíte. Vďaka výberu prémiových materiálov z hliníka a koženky nabíjačka zapadne do interiéru vášho vozidla.

Bezpečné a stabilné nabíjanie

Magnetická nabíjačka do auta YENKEE YSM 715 poskytuje bezpečné a spoľahlivé bezdrôtové nabíjanie kompatibilné s technológiou MagSafe. Dokáže automaticky deaktivovať nabíjanie v prípade, že hrozí prehriatie alebo poškodenie zariadenia, alebo ak nabíjaniu bráni neočakávaná prekážka - napríklad nevhodný kryt mobilného telefónu. Nabíjačka tak zvyšuje bezpečnosť zariadení nielen v starších automobiloch, kde by mohla spôsobiť problémy chybná elektrická zástrčka alebo kolísavé napätie.
YSM 715 MGS

 

Vstup: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
Port typu C  
Výstupný výkon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Prenosová vzdialenosť: ≤ 6 mm
Účinnosť: 75-80%
Materiál: Zliatina hliníka a horčíka + PU koža
Rozmery: 95,7 x 64 x 11,35 mm
Hmotnosť: 73.6 g
Nabíjací USB C kábel súčasťou príslušenstva  
Dĺžka kábla: 1 m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť