menu
YAC 5010

Bezdrôtová nabíjačka 10W

  1. Certifikácia Qi
  2. Elegantný dizajn
  3. LED signalizácia
29.99€

Maximálne pohodlie

Káblom odzvonilo. Doby, kedy si hľadal dlhé hodiny nabíjačku sú preč. Som novodobý pomocník v dobití šťavy tvojho telefónu. Stačí na mňa prístroj položiť a ty už sa nemusíš starať o nič iného. Stávam sa tak dokonalým výberom pre začiatky v bezdrôtovom svete.

Miniatúrny spoločník

Som kompatibilný so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi. Ďalej ti poskytnem decentnú LED signalizáciu, ktorá ťa stále informuje o nabíjaní. Pokiaľ na mňa položíš kovové alebo magnetické predmety, ktoré nepodporujú bezdrôtové nabíjanie, počuješ výstražný signál a nabíjanie sa preruší.

V jednoduchosti je krása

Luxusný a tenký dizajn, to sú moje dve hlavné prednosti, ktoré ti ponúkam. Okrem toho, že som naozaj jednoduchý na ovládanie, som taký malý, že splyniem medzi tvojimi vecami v akomkoľvek priestore. Mám exkluzívne spracované kovové telo, ktoré ťa jednoducho nadchne.

Rýchlik medzi nabíjačkami

Podporujem rýchle nabíjanie, a tak zachraňujem vo vypätých situáciách všetky vybité mobily s podporou bezdrôtového nabíjania. Z nuly na sto to zvládnem bleskovo.
YAC 5010

Špecifikácia:

Vstup 5 V / 2 A   9 V / 1,67 A, USB C 
Výstup 5 V / 1 A   9 V / 1,2 A (5 W / 7,5 W / 10 W)
Používaný standard Qi
Nabíjacia vzdialenosť ≤ 10 mm
Účinnosť nabíjania ≤ 80 %
Hmotnosť 98 g
Rozmery 79 x 9 mm
Materiál Hliník + tkanina
  Dodávané vrátane nabíjacieho kábla
Dĺžka kábla 1,5 m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť