menu
YKB 4020

Bezdrôtová 2,4GHz numerická klávesnica

  1. Technológia Plug & Play
  2. Tenký dizajn
  3. Kompaktné rozmery pre prenášanie
11.99€

Získaj plnohodnotnú klávesnicu

Schádza ti pri notebooku numerická časť klávesnice? Zoznam sa! Som bezdrôtová numerická klávesnica YKB 4020. Zastávam funkciu dizajnového a funkčného príslušenstva k tvojmu notebooku. Som najlepším riešením pre notebooky, ktoré nemajú integrovanú numerickú klávesnicu. Tenký dizajn ťa pohltí.

Uľahčím ti prácu

Pomôžem všetkým, ktorí pracujú v účtovníctve, s tabuľkami a finančnými aplikáciami. Numerická klávesnica ponúkne okrem číslic aj ďalšie klávesy. Prácu ti urýchlia špeciálne klávesy s radom užitočných funkcií a skratiek pre každodennú prácu.

Maximálne pohodlie s Plug & Play

Technológia Plug & Play ťa zbaví úmorného a zdĺhavého nastavovania. Umožňuje jednoduchšie rozpoznávanie a konfiguráciu hardvéru. Kompaktné rozmery ti umožnia ma pohodlne používať pri bežnom chode v kancelárii, služobnej ceste alebo na obchodných rokovaniach.

Život bez drôtov

Drôtom odzvonilo. Aj ja nasledujem tieto trendy, a preto ma pripojíš prostredníctvom USB dongle, ktorý funguje na stabilných 2,4 GHz vlnách. Navyše nájdeš vnútri môjho balenia redukciu TYPE-C, ktorá umožňuje pripojiť dongle k notebookom s portami USB-A a USB-C.
YKB 4020

Špecifikácie:

Pripojenie Bezdrôtové 2,4 GHz
Prevádzkový dosah < 10 metrov
Rozmery 133 x 86 x 20 mm
Hmotnosť 90 g
Pracovné napätie 1,5 V DC AAA (súčasťou príslušenstva)
Pracovný prúd 6 mA

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť