menu
YAC 5001

Bezdrôtový nabíjač

  1. Výstupný výkon 3W
  2. USB A a USB C konektory
  3. Kompatibilný s Apple Watch.
11.99€

Prineste stratenú energiu do svojich hodiniek Apple Watch 

Pohodlne nabíjajte hodinky priamo zo svojho zariadenia
Nebuďte prekvapení, keď sa batéria vo vašich inteligentných hodinkách Apple vybije. Vždy, keď si sadnete k počítaču, notebooku alebo inému zariadeniu, ktoré umožňuje nabíjanie cez port USB, pripojte nabíjačku YENKEE YAC 5001 pre Apple Watch. Vďaka výkonnému 3W nabíjaniu cez magnetický povrch budú vaše hodinky čoskoro pripravené na ďalšiu úlohu, navigáciu, šport alebo zábavu.


Sledujte priebeh priamo na displeji

Zapojte nabíjačku YENKEE YAC 5001 Apple Watch do dostupného portu USB-C alebo USB-A na vašom zariadení a položte hodinky na magnetický povrch nabíjačky. Začne sa automaticky nabíjať. Na displeji hodiniek môžete pohodlne sledovať priebeh nabíjania, ako aj oznámenia a ďalšie funkcie, ktoré ste si na hodinkách nastavili. Nabíjačka má vkusný biely dizajn, ktorý sa hodí k vašim zariadeniam Apple.


Nabíjačka sa zmestí aj do vrecka

Zabudnite na nabíjacie káble a sieťové adaptéry. Hodinky Apple Watch nabijete jednoducho tak, že ich položíte na magnetický povrch nabíjačky YENKEE YAC 5001. Vďaka priamemu pripojeniu k USB máte hodinky """"na dosah ruky"""" a nepotrebujete ďalšiu elektrickú zásuvku. Nabíjačka je kompaktná a váži len 20 g. Môžete ju uložiť do tašky na notebook alebo ju schovať do vrecka, batohu či kabelky a nosiť ju stále so sebou.
 
YAC 5001

Špecifikácia:

Vstup: 5,0V/0,5A
USB A / Type C  
Výstup: max. 3,0 W
Materiály: ABS + Kov
Konverzná efektivita: ≤ 73 %
Rozmery: 70x33,8x10,5 mm
Hmotnosť: 20 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť