menu
YAC 5002

Bezdrôtový nabíjač

  1. Výstupný výkon 3W
  2. USB A a USB C konektory
  3. Kompatibilný s Samsung Watch
11.99€

Vráťte hodinkám moc

Nebuďte prekvapení, keď sa batéria vo vašich inteligentných hodinkách Samsung vybije. Kedykoľvek si sadnete k počítaču, notebooku alebo inému zariadeniu, ktoré umožňuje nabíjanie cez USB, môžete pripojiť nabíjačku YENKEE YAC 5002 pre hodinky Samsung Watch. Vďaka výkonnému 3W magnetickému nabíjaniu budú vaše hodinky čoskoro pripravené na ďalšiu úlohu, navigáciu, šport alebo zábavu.


Účinné magnetické nabíjanie

Zapojte nabíjačku YENKEE YAC 5002 pre hodinky Samsung Watch do voľného portu USB-C alebo USB-A na vašom zariadení a položte hodinky na magnetický povrch nabíjačky. Začne sa automaticky nabíjať. Na displeji hodiniek môžete pohodlne sledovať priebeh nabíjania, ako aj oznámenia a ďalšie funkcie, ktoré ste si na hodinkách nastavili.


Zmestí sa do vrecka košele

Zabudnite na nabíjacie káble a sieťové adaptéry. Hodinky Samsung Watch nabijete jednoducho tak, že ich priložíte k magnetickému povrchu nabíjačky YENKEE YAC 5002. Vďaka priamemu pripojeniu USB máte hodinky """"na dosah ruky"""" a nepotrebujete ďalšiu elektrickú zásuvku. Nabíjačka je kompaktná a váži len 20 g. Môžete ju uložiť do tašky na notebook alebo ju vložiť do vrecka, batohu či kabelky a nosiť ju stále so sebou.
 
YAC 5002

Specifikácie:

Vstup: 5,0V/0,5A
USB A / Type C  
Výstup: max. 3,0 W
Materiály: ABS + Kov
Konverzná efektivita: ≤ 73 %
Rozmery: 70x33,8x10,5 mm
Hmotnosť: 20 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť