menu
YBB 1501

Cestovný batoh s ochranou proti krádeži

  1. TSA zámok, skryté otvory a kapsa
  2. Polstrované ramenné popruhy a port USB
  3. Vodoodpudivý s ochranou proti rozrezaniu
34.99€

Veď ma ďalej cesta moja...

Zoznám sa - som cestovný batoh od Yenkee s ochranou proti krádeži. Bol som vyrobený z tých najodolnejších materiálov, a môj špeciálny dizajn je potom pomyselnou čerešničkou na torte. Som určený na prenášanie tvojho oblečenia na cesty, notebookov do veľkosti 15,6", tabletov alebo iných malých elektronických zariadení.

Urban Classics

Môj vzhľad je prispôsobený mestskému prostrediu a je ideálnym riešením pre tých, ktorí často cestujú, trávia čas v preplnených mestách, využívajú verejnú dopravu alebo lietajú lietadlá.
Vrecká a zipsy batohu sú dômyselne skryté, aby sa k nim prípadný zlodej nedostal. Ulož si bezpečne svoju peňaženku, dokumenty, peniaze alebo karty, ktoré potrebuješ mať vždy pri sebe.

Budeš somnou v bezpečí

Uzamkni ma zámkom TSA, ktorý je tiež označovaný ako globálny bezpečnostný systém. Teraz môžeš týmto spôsobom uzamykať svoju batožinu, predísť nepríjemnostiam s kapsármi a zlodejmi, a zároveň umožníš bezpečnostným orgánom kontrolu batožiny bez poškodenia.

S telefónom na cestách

Iste oceníš aj integrovaný nabíjací USB konektor, ktorý ti umožní z vnútornej strany jednoducho pripojiť powerbanku k mobilnému telefónu. Stáva sa tak vhodnou alternatívou nabíjačky pre užívateľov smartfónov, ktorí chcú byť stále na príjme a používanie telefónu sa nevzdávajú ani na cestách. Pohodlie a zdravie pre tvoj chrbát potom zabezpečí kvalitný chrbát.
YBB 1501

Špecifikácie:

Materiál Polyester 1200D
Podšívkový materiál Polyester 300D
Rozmery 43x32x16 cm
Hmotnosť 1000 g
Maximálne zaťaženie 15 kg
Objem 20 l

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť