menu
YSN 310

RGB chladiaca podložka pre notebook

  1. 10 režimov podsvietenia RGB
  2. Ovládací panel s LCD displejom
  3. Nastaviteľná rýchlosť ventilátorov a uhol podložky
29.99€

Bojovník s vysokými teplotami

Disponujem dvoma 115mm ventilátormi, ktoré zaistia už poriadny prietok vzduchu. Tvoj notebook sa ti celkom iste odvďačí. Nielenže bude schopný pracovať dlhodobo pod vysokým náporom, ale hlavne predĺžiš jeho životnosť. To všetko navyše kombinujem s minimálnou hladinou hluku a jednoduchou nastaviteľnosťou rýchlosti vetrákov pomocou ovládača na prednom paneli.

Stabilita a pohodlie v jednom tele
Rovnú osem polôh pre nastavenie výšky podložky. Perfektný uhol na sledovanie filmov, prácu alebo hranie hier si tak môžeš nastaviť presne podľa seba. Tvoje workflow sa tak posunie na inú úroveň a tvojej chrbtici sa konečne uľaví. O moju stabilitu sa potom starajú štyri gumové protišmykové podložky, ktoré udržia podložku s notebookom na akomkoľvek povrchu.

Funkčný dizajn s LED podsvietením

Vzhľad chladiacej podložky je rovnako dôležitý ako zovňajšok tvojho notebooku. Väčšinu času totiž budú tieto dve veci spolu spojené, a preto sme mysleli pri výrobe na všetko. Elegantná čierna farba je stávkou na istotu. LED osvetlenie, ktoré je možné upraviť v desiatich režimoch, je však vlastnosť, ktorú si zamiluješ. Atmosféra značne zhustne pri jeho využití. A spomínanú funkčnosť podporujú ďalšie dva USB konektory, ktoré môžeš použiť podľa ľubovôle.
YSN 310

Špecifikácie:

Prevádzkové napätie DC 5V / 1A (USB)
Nastaviteľný úhol až 45°
Rýchlosť ventilátoru 1200 ± 10% RPM
Priemer ventilátoru 115 mm
Prietok vzduchu 72 CFMM
Hluk 17-20 dBA
Dĺžka káblu 60 cm (súčasť balenia)
Vhodné až do veľkosti notebooku 15,6"
Celkový rozmer 410 x 280 x 34 mm
Hmotnosť 975 g

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť