menu
YSN 150

Chladiaci stojan na notebook

  1. Efektívne chladenie s nastaviteľnou rýchlosťou ventilátora
  2. Štýlový dizajn a optimálne prúdenie vzduchu
  3. Nastaviteľná výška a praktický sklápací dizajn
19.99€

OCHRANA NOTEBOOKU PRED PREHRIATÍM

Nielen v lete sa môže váš notebook pri dlhodobej náročnej práci, prehrávaní filmov s vysokým rozlíšením alebo pri hraní moderných hier prehrievať. To vedie k citeľnému spomaleniu chodu zariadenia a následne k poškodeniu citlivého hardvéru. S chladiacou podložkou notebooku YENKEE YSN 150 sa vyhnete technickým problémom a zároveň ochránite rozrobenú prácu pred stratou dát, ktorá môže nastať pri automatickom reštarte z dôvodu prehriatia, alebo pri kolapse zariadenia.


NASTAVITEĽNÝ VÝKON CHLADENIA

Chladiacu podložku YENKEE YSN 150 jednoducho pripojíte do portu USB A zariadenia. Pre nízku úroveň chladenia zvolíte rýchlosť vetráka 1 – 4, pre vysoké chladenie 5 – 8. Maximálna rýchlosť vetrania je výkonných 650 otáčok za minútu. Podložka nielen ochráni hardvér a jemnú elektroniku vášho notebooku, ale zároveň vám umožňuje nastavenie optimálneho uhla obrazovky pre pohodlnú prácu a správne držanie tela.


STABILNÉ PODLOŽENIE NOTEBOOKU

Podložka YENKEE YSN 15 má protišmykový povrch. Po podložení notebooku chladiacou podložkou drží zariadenie v stabilnej polohe. Navyše môžete nastaviť výšku podloženia až do 14,5 cm, takže sa vám bude pohodlnejšie pracovať, či už ste v kancelárii, na dovolenke v exotickej krajine alebo na pláži vášho obľúbeného kúpaliska. V pokoji a bez starostí, pretože váš počítač má poriadne chladenie, ktoré chráni jeho spoľahlivý výkon.
YSN 150

Specifikace:

Prevádzkové napätie: USB A (DC 5V)
Rýchlosť ventilátora: 650±10% ot./min
Priemer ventilátora: 175 mm
Prietok vzduchu: 87 CFM
Hlučnosť: max:  max. 35 dBA
Dĺžka kábla: 60 cm
Vhodné pre notebooky do veľkosti 15,6"  
Celkové rozmery: 374 x 280 x 51 mm
Hmotnosť: 630 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť