menu
YKM 1006CS

Drôtová sada Ego

  1. Klávesnica odolná proti poliatiu
  2. Presná myš s rozlíšením 1 000 dpi
  3. Určené na použitie v domácnosti alebo kancelárii
15.99€

Set domov i do kancelárie

Som dokonalou sadou odolnej klávesnice a výkonnej myši, ktorá je pripravená na použitie doma aj v kancelárskom prostredí. Vďaka môjmu elegantnému a zároveň minimalistickému štýlu sa hodím kamkoľvek. V čiernom kabátiku nebudem nijako narušovať dizajn tvojej pracovnej dosky a vydržíš sa vďaka mne trvalo sústrediť na prácu.

Zrodený na splnenie všetkých úloh

Vzhľadom k tomu, že mám zásadný vplyv na tvoju produktivitu, tak sa moji tvorcovia zamysleli nad tým, aby som bola jednoduchá, funkčná a odolná. Nepotrebujem žiadne batérie. Jednoducho ma zapojíš cez konektor USB a fungujem, kým sa tvoje prsty neunavia.

Ergonómia až na prvom mieste

Daj zbohom nepohodliu a uži si moju presnosť, a to navyše s optickým senzorom s rozlíšením 1000 DPI. Som symetrická myš, ktorú možno držať v pravej aj ľavej ruke. Ak kladieš dôraz na funkčnosť a jednoduchý dizajn, budem pre teba tým pravým orechovým.

Tekutiny mi nevadia

Rozliatie pitia do klávesnice. Viac ako častá nehoda, ktorá sprevádza snáď všetky kancelárie. So mnou sa však strachovať nemusíš. V mojom tele je drenážny systém, ktorý odvedie prebytočnú tekutinu von z klávesnice. Nestane sa tak, že by došlo k akémukoľvek poškodeniu plošných spojov alebo iných kritických častí.

Zjednodušte si život

V mojom rozložení kláves nenájdeš žiadne zložitosti. Plná veľkosť, klávesy s príjemne veľkým stiskom a úplné pohodlie pri písaní. Presnosť už je samozrejmosťou. Rýchlosť úderov ti bude závidieť každý spisovateľ.
YKM 1006CS

Špecifikácie:

Prevádzkové napätie myši 5 V DC (≤ 100 mA)
Prevádzkové napätie klávesnice 5 V DC (≤ 100 mA)
Typ rozhrania USB
Zdvih klávesov klávesnice 3,5 ± 0,3 mm
Spínač myši Životnost 3 milióny klepnutí
Rozmery klávesnice 435 x 157 x 30 mm
Rozmery myši 108 x 61 x 37 mm
Dĺžka kábla 150 cm (pre myš a klávesnicu)

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť