menu
YSM 611

Držiak telefónu do auta

  1. Prémiové materiály
  2. Plne automatické zamykanie
  3. Rýchle bezdrôtové nabíjanie 15W
41.99€

Vracia batérii energiu

Určite ste už zažili situáciu, keď vás na dlhej ceste autom prekvapila vybitá batéria telefónu. Potrebujete navigáciu alebo sa obávate mikrospánku? V takej chvíli sa môžete spoľahnúť na držiak do auta YSM 611, ktorý poskytuje stabilné, výkonné a rýchle dotykové nabíjanie od 5 W do 15 W. Môžete sa tak v pokoji sústrediť na cestu, handsfree hovor alebo obľúbenú hudbu na Spotify.

Bezpečné nabíjanie s certifikáciou Qi

Automatický držiak do auta YSM 611 získal certifikáciu Qi, ktorá zaručuje bezpečné a spoľahlivé bezdrôtové (dotykové) nabíjanie. Nabíjanie sa môže samo deaktivovať v prípade prehriatia, poškodenia zariadenia alebo ak nabíjaniu bráni neočakávaná prekážka - napríklad nevhodný kryt mobilného telefónu. Držiak do auta tak zvyšuje bezpečnosť telefónu nielen v staršom aute, kde by mohla problém spôsobiť chybná elektrická zástrčka alebo kolísajúce napätie.

Dokonale sa prispôsobí vášmu vozidlu

Vďaka vymeniteľným koncovkám si môžete vybrať medzi držiakom na ventiláciu alebo prísavkou, ktorú môžete umiestniť napríklad na palubnú dosku. Váš telefón zostane bezpečne v držiaku YSM 611 - aj keď nečakane zabrzdíte. Vďaka zvoleným prvotriednym materiálom je držiak pevný a robustný. Pomocou jednoduchého nastavenia ramena si môžete zvoliť výšku, vzdialenosť a uhol 360° telefónu, aby ste ho dobre videli z miesta vodiča alebo spolujazdca - v závislosti od vašich aktuálnych potrieb.
 
YSM 611

špecifikácia:

Vstup: 5V/2A, 9V/2A, USB C
Výstup: 5W/7,5W/10W/15W
Štandart produktu: Qi
Nabíjacia vzdialenosť: ≤6 mm
Účinnosť nabíjania: ≤80 %
Hmotnosť: 151g
Rozmery: 125,8x70,8x12,5mm
Vhodný pre telefóny so šírkou: 66-95mm
Materiál: ABS + PC
Nabíjací USB C kabel súčásťou příslušenstva  
Dĺžka kábla: 1 m 

 

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť