menu
YAC 2036

Duálna USB nabíjačka do auta QC 3.0

  1. Quick Charge 3.0
  2. Viacnásobná ochrana
  3. Pre smartfóny a tablety
Nepredáva sa

Čierna je dobrá

Som moderná autonabíjačka vhodná do karavanu, osobného i nákladného automobilu a jednoducho všade, kde sa pre mňa nájde zdierka. Vďaka môjmu kompaktnému a elegantnému prevedeniu si ma môžeš vziať kamkoľvek. Vždy ti zabezpečím absolútnu mobilitu a nikdy nekončiacu energiu na tvojich cestách. Som vyhotovená v čiernej farbe s matným povrchom a skvele sa hodím do každého interiéru.

Z nuly na sto

Je mi jasné, že zdĺhavá jazda niekedy môže byť trochu náročná a ja som tu preto, aby som ti cestovanie čo najviac uľahčila. Vďaka Quick Charge 3.0 nabijem každé zariadenie s podporou tejto technológie obrovskou rýchlosťou. Tvoj telefón, tablet alebo akčnú kameru dobijem až 4x rýchlejšie ako bežná USB nabíjačka. Výdrž batérie môžeš vypustiť z hlavy.

Dve zariadenia naraz? Bez problémov

K dispozícii je ti dvojica USB portov v prípade, že by si potreboval nabiť dve zariadenia naraz. To pre teba znamená o problém menej. Ty a tvoj cestujúci, tak pôjdete celú cestu na 100%. Nemusíš sa báť ani skratu, prehriatiu alebo prepólovaniu tvojej elektroniky, a to vďaka mojej viacnásobnej ochrane, ktorá ti zaistí maximálne bezpečie.
YAC 2036

Špecifikácie:

Vstup nabíjačky DC (jednosm.) 12 ~ 24 V
Výstup (QC 3.0 * 2) 3,6 ~ 6 V== 3 A / 6 ~ 9 V== 2 A / 9 ~ 12 V== 1,5 A
Výkon 2 x 18W
Rozmery 80 x 43 x 26 mm
Hmotnosť 40 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť