menu
YMS 3000

PRO e-Sport Herná RGB myš ZERO

  • Absolútne bezchybný senzor 3360
  • Tvar navrhnutý profesionálnymi hráčmi
  • Programovateľné tlačidlá a RGB podsvietenie
19.99€

Šanca na kapituláciu? ZERO

Stvorili ma profesionálni hráči, ktorí ma predurčili k jednej jedinej misii - posadiť ťa na trón virtuálnych zápolení. Stanem sa predĺženou časťou tvojho tela a dám ti možnosť dosiahnuť rovnaké výsledky, akými sa môže pochváliť profesionálny hráč Counter-Strikeu Patrik "Zero" Žúdel, ktorého sprevádzam na ceste za víťazstvom. Na ceste na vrchol tí navyše posvietim svojim nastaviteľným RGB podsvietením.

Univerzálny, ale bez kompromisov

Môj ergonomický tvar ideálne padne do rúk všemožných veľkostí, rovnako ladne potom moja funkčnosť súznie s radom rôznych úchopov. Vďaka prepracovanej hernej ergonómii sú moje programovateľné postranné tlačidlá veľmi ľahko prístupné, aby nehrozilo, že ich stlačíš omylom. Mikrospínače Omron 20M potom zaručí dobre rozpoznateľný okamih aktivácia ľavých aj pravých tlačidiel.

Ťažký kaliber s ľahkou konštrukciou

Ani stôl si nedovolí klásť mi odpor - môj bezchybný senzor 3360 sa po ňom vďaka dvom veľkým teflónovým koľajničkám dokáže pohybovať s úplnou ľahkosťou a plynulosťou. S identickým cieľom bol použitý aj špeciálne (paracord) kábel, ktorý zaručuje bleskovú odozvu, bez toho by ma akokoľvek obmedzoval v pohybe.
YMS 3000

Specifikace:

Počet tlačítek 6
Vstup DC 5V / 150 mA
Rozhraní USB konektor 
Senzor PMW3360
Rozlišení ≤ 12 000 DPI
Frekvence snímání 125/500/1000Hz
Akcelerace 50G
Délka kabelu 180 cm
Rozměry 122 x 66 x 44 mm
Hmotnost 78g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Na stiahnutie

Software Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť