menu
YMS 5050

Ergonomická bezdrôtová myš SHELL

  1. Podporuje prirodzenú polohu zápästia
  2. Znižuje tlak na hlavné nervy zápästia
  3. Znižuje riziko syndrómu karpálneho tunela
19.99€

Sadnete si na prvý šup

Nikto nechce, aby si pri práci prišiel k úrazu. Ja teda rozhodne nie. Preto sa pár chytrých hláv dalo dohromady a teraz ma tu máte. Som 2.4G bezdrôtová myš, ktorá je navrhnutá tak, aby podporovala prirodzenú polohu zápästia a znížila riziko syndrómu karpálneho tunela (CTS) a ďalších stresov súvisiacich s každodenným používaním počítačových myší.

Šikovný pracant

Žiadna tabuľka alebo dokument sa predo mnou neschovajú. A teraz ti poviem dôkazy miesto sľubov. Uhol a výška sú zvolené tak, aby zápästie bolo v optimálnej polohe. Všetky tlačidlá vrátane rolovacieho, DPI a bočných tlačidiel sú dobre prístupné a ľahko použiteľné. A do tretice všetko najlepšie: som 6-tlačidlová myš s optickým senzorom a rozlíšením až 2400 DPI.

Vydržím veľa

Hodím sa aj pre nadšených surfistov po internete alebo neúnavných pracantov, pre ktorých je počítač ďalší kamoš do tucta. Mám prijímač 2 v 1, takže ma môžeš prepojiť s USB C alebo USB A zariadením. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a povrchu príjemnému na dotyk som úplne ideálnou voľbou na kancelárske aj domáce použitie. Navyše vlastním aj zabudovaný Nano prijímač s pracovnou vzdialenosťou < 10 metrov a vypínač napájania na úsporu energie batérie.
YMS 5050

Špecifikácie:

Citlivosť 1000/1600/2400 DPI
Typ rozhrania USB (USB A + USB C)
Vstup 1× alkalická batéria AA – 1,5 V DC
Rozmery 118 x 77 x 53 mm
Hmotnosť 119 g
  Batérie sú súčasťou príslušenstva
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť