menu
YTC 014

Externé puzdro pre M.2 NVMe SSD

  1. Technologia Plug & Play
  2. Vysoká rýchlosť
  3. Dizajn nevyžadující nástroje
49.99€

Rýchlosť je jeho meno

NVMe SSD disky priniesli do našich notebookov a PC nevídanú rýchlosť. Bleskovú reakciu, ukladanie aj čítanie. Prečo ale nevyužiť tieto výhody aj v externom riešení? Zahoď svoju starú flashku a zaži evolúciu vo svojej práci vďaka ultrarýchlemu externému boxu. Na mojom tele sa nachádza USB-C Gen. 2, ktorý sľubuje prenos dát s rýchlosťou až 10 Gbps. S výkonným NVMe diskom sa tvoje workflow premení raz a navždy.

Užívateľ je šéf

Nech už budeš používať akýkoľvek NVMe disk (2280, 2260, 2242, 2230), tak ja si s ním hravo poradím. Navyše si stále dokážem udržovať nízku teplotu vďaka extrudovanému hliníkovému rebrovaniu, ktoré efektívne rozvedie zvyškové teplo z SSD. Zaručím tak tvojmu disku dlhú životnosť a vždy maximálny možný výkon pri prenose dát.

Len pripojiť

Presne tak. To je všetko, čo musíš pre zapojenie svojho NVMe disku urobiť. Do môjho tela ho nainštaluješ bez akéhokoľvek náradia, jednoducho zacvakneš, pripojíš cez USB-C kábel, ktorý je súčasťou balenia, a môžeš spokojne pracovať. Vďaka Plug & Play nepotrebuješ žiadny dodatočný softvér, takže rýchlemu pripojeniu a automatickej inštalácii zariadenia nič už nebráni.
YTC 014

Špecifikácie:

Materiál Hliník
Dĺžka kábla 30 cm
Rozmer 110x39.8x16.6mm
Hmotnosť 35 g
Systémové požiadavky Port USB C
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť