menu
YKB 3300

Herná klávesnica HORNET

  1. Softvér s 3 profilmi
  2. Sedem farieb podsvietenia
  3. Odolná konštrukcia s kovovým vystužením
  4. Stiahnutie softvéru
35.99€

V žiari neónov

Presvitá moje telo až siedmimi rôznymi farbami. Uži si pri hraní moje farby, ktoré v prítmí vytvárajú magickú atmosféru, a zažívaj tak so mnou nezabudnuteľné momenty pri každom používaní.
Další
Zpět
V žiari neónov

Software, o ktorom sa ti nesnívalo

Môj softvér ti umožní podrobné nastavenie vykonaných úderov, ale aj celých makier. To môžeš následne aplikovať na drvivú väčšinu mojich tlačidiel. Nastavenie si navyše môžeš rozdeliť do 3 profilov.
Další
Zpět
Software, o ktorom sa ti nesnívalo

Robustnosť a ergonómia v jednom tele

Moje telo je pretkané kovovou konštrukciou, ktoré ti zaručuje vynikajúcu odolnosť a perfektné vystuženie. Istý stisk klávesy a šikovnosť sa skĺbia s osobitým dizajnom.
Další
Zpět
Robustnosť a ergonómia v jednom tele

Zamerané na hráča

Stlačenie niekoľkých klávesov naraz pre mňa nie je problém. Vďaka funkcii Anti-Ghosting sa už nemusíš stresovať. Moje klávesy WASD a šípky sú modifikované presne pre hráčov. Ďalším levelom nestojí nič v ceste.
Další
Zpět
Zamerané na hráča

Úplná voľnosť pri hraní

Nie je nič horšie, ako keď uprostred bojovej vravy omylom stlačíš tlačidlo Štart. So mnou sa ti to však nestane. Zamkneš si jednoducho túto klávesu cez Win-Lock.
Další
Zpět
Úplná voľnosť pri hraní

Uľahči si život

Nastav si makro pomocou jedinej klávesy REC. Po stlačení si len nahráš kombináciu tlačidiel na jednu z funkčných klávesov. Nahrávanie makier nebolo nikdy jednoduchšie.
Další
Zpět
Uľahči si život

3-2-1 choď!

Môžeš si nastaviť moju polohu presne tak, ako potrebuješ. Mám totiž rovno tri úrovne výškovej nastaviteľnosti.
Další
Zpět
3-2-1 choď!

Rada sa zapojím

Môj opletený kábel vydrží naozaj všetko. Občasné zapnutie rage módov uprostred bitky s bossom zvládnem. Pozlátený konektor navyše zabezpečí prenos bez akýchkoľvek problémov.
Další
Zpět
Rada sa zapojím

Telo plné inovácií

Som tvoja vysnená klávesnica. Som klávesnica Hornet. Nezradím ťa v žiadnej situácii. Moje telo je pretkané kovovou konštrukciou, ktoré jej zaručuje vynikajúcu odolnosť a perfektné vystuženie. Môžeš si zároveň nastaviť moju polohu presne tak, ako potrebuješ. Mám totiž rovno tri úrovne výškovej nastaviteľnosti.

Neónová žiara

Moje telo môžeš presvietiť až siedmimi rôznymi farbami. Môžeš si tak vybrať svoju obľúbenú farbu podsvietenia s možnosťou úpravy jasu a skombinovať ju s ostatnými perifériami. Vďaka prítomnosti multimediálnych tlačidiel je možné jednoducho jedným stlačením operovať s najpoužívanejšími funkciami počítača. Uži si pri hraní moje farby, ktoré v prítmí vytvárajú magickú atmosféru v miestnosti, a zažívaj tak so mnou nezabudnuteľné zážitky pri každom používaní.

Funkcie pre každého gamera

Ergonomicky rezané klávesy sa postarajú o zníženú častosť preklepov a v kombinácii so širokým medzerníkom sa zo mňa stáva ultimátny nástroj na dlhé hranie bez prestávok. Funkcia Antighosting ti zaručí bezkonfliktné stlačenie viacerých tlačidiel naraz a Win-lock umožní deaktivovať kláves Windows, a zabrániť tak náhodnému vyvolaniu úvodnej obrazovky systému Windows počas hrania. A dokonca si na mne môžeš nastaviť makro pomocou jediného klávesu REC. Môj premyslený softvér s tromi profilmi ti oproti obyčajnému nahrávaniu makier cez klávesnicu umožní tak podrobné nastavenie vykonaných stlačení, ako celých makier. To môžeš následne aplikovať na drvivú väčšinu mojich tlačidiel. So mnou už nebude žiadna bojová vrava problém.
YKB 3300

Špecifikácia:

Menovité napätie 5 V ±5 %
Menovitý prúd 300 mA
Životnosť (počet úderov) 10 miliónov
Dráha klávesy 5,5 mm ±0,5 mm
Dĺžka kábla 1,8 m
Rozmery 501 x 198,5 x 34 mm
Hmotnosť 1 320 g

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  
 

Software na stiahnutie

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť