menu
YKB 3400

Herná mechanická RGB klávesnica PANZER

  1. Transparentné herné mechanické spínače Outemu Blue
  2. Individuálne RGB podsvietenie
  3. Celokovové spracovanie tela
  4. CZ layout
  5. Stiahnutie softvéru

Láska na prvé stlačenie

Mechanické spínače klávesov sú to najlepšie, čo môžeš od hernej klávesnice chcieť. Na mojom tele nájdeš prémiové OUTEMU Blue, ktoré vynikajú vysokou odolnosťou, vydržou, a hlavne bleskovou odozvou. Tvoj výkon tak už nič nespomalí. Navyše lahodím oku. Spínače sú transparentné s tzv. Per-key light, takže pri zapnutom podsvietení zaleje tvoj stôl osvetlenie vo farbe podľa ľubovôle v spektre RGB.

Kvalita, to je o čo tu beží

Kovové telo, nadštandardná odolnosť, stabilita. Myslím na všetko, aby som vydržala aj prehru pri finálnom bosse, lagujúce pripojenie alebo náhle spadnutie hry pred vysnívaným "sejvom." Navyše viem hneď niekoľko šikovných funkcií, akými sú anti-ghosting, plne programovateľné klávesy či multimediálne funkcie. Nezabudla som ani na Win-Lock. Veľmi dobre viem, ako to dokáže naštvať, keď si hru "zhodíš" na lištu.

Ergonómia, dizajn a inteligencia

Tri atribúty, ktoré sa vo mne spájajú. Na mojom tele je ergonomická opierka, ktorá uľaví tvojim namáhaným rukám. V mene dizajnu je moje kovové telo pretkané už spomínaným podsvietením, ktoré sa ale tiež tiahne po celom obvode klávesnice vo forme RGB lišty. Ponúknem ti 5 preddefinovaných profilov farieb, a samozrejme možnosť si nastaviť všetko podľa ľubovôle pomocou jednoduchých klávesových skratiek. A to všetko uzatváram inteligentným nastavením makier a intuitívnym softvérom.
YKB 3400

Špecifikácie:

Typ spínača mechanický OUTEMU Blue
Reakčná doba spínača 1 ms
Životnosť spínača 50 000 000 stľačení
Aktivačná sila spínača 60 ± 5 gf
Funkcia Anti Ghosting Funkcia N-Key Rollover
Farba podsvietenia Full RGB
Menovité napätie 5 V DC (USB)
Menovitý prúd 200 mA
Rozmery 444 x 150 x 49 mm
Dĺžka kábla 1,8 m
Hmotnosť klávesnice 1 050 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows Vista/7/8/10

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť