menu
YKB 3500

Herná mechanická RNBW klávesnica KATANA

  1. Transparentné herné mechanické spínače
  2. Individuálne dúhové podsvietenie so 14 efektmi
  3. Ultraľahká konštrukcia vďaka povrchu z brúseného hliníka
  4. CZ layout
  5. Stiahnutie softvéru

Zamiluj sa do zvuku mechaniky

Hovorí sa ... kto raz vyskúša, nechce inak. A rovnako to budeš mať so mnou. A nezáleží na tom, či na počítači píšeš domáce úlohy, alebo sa zabávaš o sto šesť. Už pri stlačení prvého klávesu doprevádzaného čarovným zvukom budeš vedieť, že so mnou si svoj čas pri počítači užiješ na maximum! Som Katana, mechanická klávesnica. Vysoko kvalitné spínače CONTENT Blue s okolím z brúseného hliníka zo mňa robia extrémne odolnú spoločníčku na nekonečne dlhej hernej seansy.

Jasne žiarim

Ak budeš chcieť vyčarujem ti v tvojom hernom brlohu ideálnu atmosféru. Na klávesoch som si dala naozaj záležať, ich prevedenie dovolí, aby sa farebná žiara rozplynula do celého môjho okolia. Môžeš si vybrať prepracované podsvietenie urobené na mieru rôznym herným žánrom, celkom máš k dispozícii 14 variantov. Pre ľahké zapamätanie tvojich nastavení skvele poslúži interná pamäť.

Oslnivá inteligencia

Nebola by som spokojná, ak by som ti nemohla ponúknuť ešte niečo navyše. Pri všetkých funkčných klávesoch mám pripravený druhý variant, väčšinou pre multimediálne účely. Ak by ti to nestačilo, a ja dúfam, že nie, môžeš si pomocou inteligentného softvéru nahrať ľubovoľné makrá a priradiť ich jednotlivým klávesám. A ešte odkaz pre zbesilých : N-Key Rollover zaistí, že stihnem zaznamenať stisk prakticky všetkých klávesov.
YKB 3500

Špecifikácie:

Typ spínača mechanický CONTENT Blue
Reakčná doba spínača 2 ms
Životnosť spínača 50 000 000 stlačení
Aktivačná sila spínača 60 ± 15 gf
Funkcia Anti Ghosting Funkcia N-Key Rollover
Farba podsvietenia Full RNBW
Menovité napätie 5V DC
Menovitý prúd 200 mA
Dĺžka kábla 1,8 m
Hmotnosť 700 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows Vista/7/8/10 

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť