menu
YMS 3029

Herná myš HORNET AIM

  1. 5000 DPI
  2. RGB LED
  3. Stiahnutie softvéru
35.99€

Agresivita, to je moje

Zosaď najlepších hráčov z prvých priečok a ujmi sa vedenia. Dopraj si silu extrémne precízneho senzora PIXART 3325 s rozlíšením až 5000 DPI. Môj vzhľad napovedá tomu, že poraziť akéhokoľvek protivníka ti nebude so mnou robiť žiadne ťažkosti.
Další
Zpět
Agresivita, to je moje

Omotám si ťa

Pre vyznávačov noscope Kill mám funkciu AIM. Pomocou nej sa pri zameriavaní zníži DPI, aby pre teba boli headshoty samozrejmosťou. Ovládni vďaka nej popredné priečky a nenechaj sa z nich zosadiť. Výhra je bližšie než si myslíš.
Další
Zpět
Omotám si ťa

Nechaj sa oslniť

Dokážem zmeniť svoje podsvietenie na ľubovoľnú farbu aj s dýchacím efektom. Predstav si, že si v zápale svoje obľúbenej hry a vďaka zabudovaným svetlám vnútri môjho tela dosiahneš atmosféry, ktorá ťa vtiahne do deja tak, že už nikdy nebudeš chcieť prestať hrať.
Další
Zpět
Nechaj sa oslniť

Buď víťaz!

Ponúkam ti ultrarýchle a odolné spínače OMRON, ktoré ti s životnosťou až 10 miliónov stlačení zabezpečia, že sa ma len tak nezbavíš. Frekvencia snímanie až 1000 Hz. To už je poznať. Moja odozva je blesková. Tvoje reakcie v kompetitívnej hre budú okamžité.
Další
Zpět
Buď víťaz!

Nastav si všetko podľa seba

Moja variabilná váha vďaka závažiam na spodnej strane ti vyjde v ústrety. Nastav si ju v jednoduchých krokoch tak, aby ti čo najviac vyhovovala a teba už od výhry nič nedelilo. Uži si so mnou bitky, misie a tie najťažšie úlohy do posledného kliku.
Další
Zpět
Nastav si všetko podľa seba

LED semafór DPI

Vďaka LED signalizácii, ktorú mám umiestnenú na tele okamžite vieš, akú hodnotu DPI máš práve nastavenú. Citlivosť tak nastavíš v okamihu.
Další
Zpět
LED semafór DPI

Nebudeš už nikdy chcieť inú

Som výkonná, presná, variabilná a oveľa viac. Som myš tvojich snov, s ktorou zastrašíš akéhokoľvek protivníka. Môj agresívny vzhľad napovedá tomu, že s mojou pomocou ťa bude veľmi ťažké poraziť. Zosadí tak najlepších hráčov z prvých priečok, a preberie vedenie nad výsledkovými rebríčky. Ušetri si prácu, a to vďaka jednoduchému a bohatému makro editora.

Omotám si ťa

Namotám si ťa k sebe svojím pletený káblom s pozláteným konektorom s dĺžkou 1.8 m, ktorý zaistí tú najvyššiu odolnosť proti poškodeniu. Ponúkam ti ultra rýchle a odolné spínače Omron, ktoré ti so životnosťou 10 miliónov stlačení zaistia výhru. Môj vylepšený dizajn priniesol aj vylepšenú ergonómiu produktu, a tak mojich 10 plne ovládateľných tlačidiel zvládneš pravou zadnou. Nastav si ľubovoľne až päť úrovní DPI! Precízny snímač Pixart 3325 s brutálnym rozlíšením 5000 DPI je možné pohodlne nastaviť po úrovniach s hodnotou 100dpi. Vďaka LED indikácii budeš mať vždy prehľad o tom, akú citlivosť máš práve nastavenú.

Hornet bodne

Okrem nabitých funkcií neodoláš môjmu vzhľadu. Vďaka RGB podsvieteniu som proste jedinečná. Môžeš si na mňa nastaviť ľubovoľnú farbu v kombinácii s dýchacím efektom v troch zónach. Prispôsobíš si ma tak k obrazu svojmu. To ale stále nie je všetko. Zmien si moju hmotnosť podľa ľubovôle pomocou závaží priamo v mojom tele. Pre vyznávačov noscope Kill mám funkciu AIM. Pomocou nej sa pri zameriavaní zníži DPI, aby pre teba boli headshoty samozrejmosťou.
YMS 3029

Špecifikácia:

Senzor Pixart 3325
Rozlíšenie 100 - 5000DPI
Počet tlačidiel 10 plne programovateľných
Spínače Omron
Frekvencia snímania 125-1000Hz
Akcelerácia 20g
Dĺžka kábla 1.8m opletený
Rozhranie Pozlátený USB konektor
Rozmery myši 125x82x42mm

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10   
Mac OS X  

Software na stiahnutie

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť