menu
YMS 3027

Programovateľná herná myš RGB

  1. Presný a precízny snímač 4 800 DPI
  2. Vhodné pre ľavákov a pravákov
  3. Programovateľné tlačidlá a RGB podsvietenie
  4. Software na stiahnutie
15.99€

NEPUSTÍŠ MA

Si vášnivý hráč, ktorý to myslí vážne, ale chýba ti ideálna herná myš na ktorú sa môžeš maximálne spoľahnúť? Potom som tá správna voľba! Padnem do ruky ako uliata. Či si ľavák alebo pravák, symetrické prevedenie s bočnými tlačidlami na oboch stranách tí prinesú neobmedzené možnosti prispôsobenia. Môžeš si ma tak nastaviť podľa svojich preferencií a na mieru všetkým herným žánrom.

V NIČOM ŤA NENECHÁM

S ergonómiou idem tiež s dobou, pohodlie tI zaručím u všetkých typov úchopov a nešmyknem sa ti ani v tej najväčšej bojovej vrave. V kombinácii s výkonným optickým senzorom A725, ktorý je vyvinutý priamo pre hráčov, som univerzálny nástroj pre herné nasadenie. Vďaka akcelerácii až 15G nevynechám najmenší pohyb, ktorý vykonáš, a to so zachovaním stopercentnej presnosti. Samozrejme môžeš taktiež zmeniť hodnotu DPI, na ktorú si zvyknutý. A to od minimálnych 200 do maximálnych 4800 DPI. Práve zvolená hodnota podkreslená jedinečnou farbou podsvietenia a je len na tebe, ktorá to bude.

OŽIVTE SO MNOU SVOJ SETUP

Pastvou pre tvoje oči bude moje výrazné podsvietenie, ktoré ti umožním nastaviť presne podľa tvojich predstáv v plnej RGB škále farieb. Podpora mnohých efektov v kombinácii s dominantnou deliacou lištou zaoblených línií ťa nenechajú chladným. Zdrojom neobmedzených možností je nastavenie intenzity, farby a rýchlosti daného efektu, a dokonca aj smeru, akým sa bude uberať. Stačí len pár kliknutí na to, aby som ti rozžiarila celý tvoj stôl alebo farebne doplnila zostávajúce periférie tvojej hernej výzbroje.

VŠETKY MOŽNOSTI NA JEDNOM MIESTE

Softvér, ktorý ku mne dostaneš, je tvoja základňa, na ktorej si môžeš zvoliť nastavenie, s ktorým idem do boja. Program je tu primárne pre jednu vec-aby ti čo najviac uľahčil prácu. Preprogramujte si každé tlačidlo, ktoré na mne nájdeš, pozmeň si dopodrobna nastavenie senzora či podsvietenia podľa hodnoty DPI, vytvor si v pár krokoch komplexné makro alebo si zmeň efekt a farbu podsvietenia celej myši. Nech je myš určená pre kancelársku prácu či ako prostriedok k vyhrávaniu jednej hry za druhou, všetko je len v tvojich rukách a schopnostiach!
YMS 3027

Špecifikácia:

Počet tlačidiel 9 (všetky programovateľné)
Vstup DC 5 V / < 150 mA
Rozhranie USB
Typ spínača Huano 8M
Citlivosť až 4 800 DPI
Rýchlosť sledovania 60 IPS
Zrýchlenie 15 G
Frekvencia snímania 125 Hz/s
Rozmery 124 x 68 x 39 mm
Dĺžka kábla 1,8 m (opletený)
Hmotnosť 105 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Na stiahnutie

Software Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť