menu
YMS 3400

Programovateľná herná myš RGB PANZER

  1. Spoľahlivý a presný snímač s rozlíšením 5 000 DPI
  2. Programovateľné tlačidlá a RGB podsvietenie
  3. Symetrický dizajn, vhodná na všetky spôsoby držania
  4. Software na stiahnutie
19.99€

E-Športovec roka

Som nová herná myš Panzer, ktoré je určená ako pre začínajúcich hráčov, tak aj pre tých najnáročnejších. Je jasné, že na hernú myš sú kladené len tie najvyššie nároky, a preto je moje telo robustná konštrukcia, vďaka ktorej je zabezpečená stopercentná funkčnosť za každých okolností. To všetko v ergonomickom tele, ktoré je navrhnuté symetricky pre akýkoľvek úchop myši.

Svetlo na konci levelu

Pre ten najlepší zážitok z hrania som vybavená RGB podsvietením, ktoré si môžeš nastaviť presne podľa svojich predstáv. Všetko si môžeš upraviť v softvéri, ktorý mi bol ušitý na mieru. Zmena citlivosti, vytvorenie makier alebo naprogramovanie tlačidiel sú dôležité parametre pre každého hráča. Customizácia od A do Z je mojím jasným benefitom.

Železo pre profíkov

Vo vnútri mňa pulzuje precízny senzor PMW 3325IC s vysokou citlivosťou až 5000 DPI. V kombinácii s ultrarýchlou odozvou s hodnotou 500 Hz zabezpečuje snímač bezchybné zachytenie pohybu myši. Z technických vymožeností zakončujú výpočet extrémne odolné spínače Huan 20M, ktoré budú tiež vyhovovať priaznivcom akýchkoľvek herných žánrov.
YMS 3400

Špecifikácie:

Počet tlačidiel 9
Vstup DC 5V / 100 mA
Rozhranie USB konektor
Senzor PMW 3325IC
Rozlíšenie 5000 DPI
Frekvencia snímania 500HZ
Akcelerácia 20G
Dĺžka kábla 180 cm
Rozmery 125 x 64 x 40 mm
Hmotnosť 163g

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť