menu
YHP 3030

7.1 kanálová herná náhlavná súprava SABOTAGE

  1. 7.1 kanálový virtuálny priestorový zvuk
  2. Hlavový most so samočinným nastavením
  3. Basové vibrácie
  4. Stiahnutie softvéru
49.99€

Zvuk, ktorý ťa pohltí

Som úplne nový typ sluchátok. Náš priestorový zvuk 7.1 ťa doslova obklopí. Započuješ kroky nepriateľa, počúvanie hudby bude ako na koncerte a užiješ si každú melódiu. Potešíme náruživých hráčov i bežných uživateľov.
Další
Zpět
Zvuk, ktorý ťa pohltí

Atmosféra hustne

Dostaneme ťa našimi silnými basovými vibráciami. Tie sľubujú ďaleko intenzívnejší zážitok. Pri výbuchu alebo výstrele zavibrujeme a po tvojom tele sa rozhostí napätie z akcie.
Další
Zpět
Atmosféra hustne

Mikrofón, na miesto!

Pomôžeme tebe i tvojim kolegom na teamspeaku. Náš mikrofón je ľahko nastaviteľný pomocou ohybného krku. Jeho stav môžeš skontrolovať na červenom LED svetle.
Další
Zpět
Mikrofón, na miesto!

Zvuk podľa vlastného gusta

Volume up, alebo radšej tichý šum morských vĺn? Všetko si nastavíš podľa seba priamo na slúchadlách. V špeciálnom softwari si naviac vytvoríš vlastný profil, kde si vyberieš efekty od priestorového posúvania až po samotný ekvalizér.
Další
Zpět
Zvuk podľa vlastného gusta

Hlava jako v bavlnke

Plníme najnáročnejšie požiadavky. Veľké náušníky poskytnú maximálne pohodlie pri dlhých večeroch. A nielen pre náruživých hráčov. Ocenia nás filmoví nadšenci i workoholici.
Další
Zpět
Hlava jako v bavlnke

Dizajn inšpirovaný hráčmi

Vycibrený vzhľad a perfektné materiály. Sme vysoko odolné a vyladené do posledného detailu. Zatiaľ sme sa objavovali len v snoch hráčov. Teraz sme tu.
Další
Zpět
Dizajn inšpirovaný hráčmi

7.1 kanálový virtuálny priestorový zvuk

Herná náhlavná súprava SABOTAGE s 7.1 kanálovým priestorovým zvukom obohateným o basové vibrácie prináša pôsobivé herné zážitky a atmosféru. Vďaka realistickému priestorovému zvuku počujete každý krok alebo pohyb vašich nepriateľov s presnou lokalizáciou a budete pripravení k obrane alebo sabotáži ich akcií zo správneho smeru.

Polohovateľný mikrofón

Poloha mikrofónu je nastaviteľná pomocou ohybného krku, aby bola zaistená perfektná a čistá hlasová komunikácia. Decentná LED signalizácia informuje o používaní alebo stlmení mikrofónu.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu - vypínač vibrácií sú zabudované do ľavého slúchadlá pre jednoduchý a rýchly prístup k nastaveniam a zamedzenie napínanie kábla, ku ktorému dochádza u bežných ovládačov na kábli.
Hlavový most so samočinným nastavením
Hlavový most so samočinným nastavením a náušníky sú navrhnuté pre absolútne pohodlie pri dlhom hraní hier.

Statické decentné červené podsvietenie definuje váš herný štýl a zaisťuje viditeľnosť náhlavnej súpravy v tmavom prostredí - počas hrania hier neruší vás, ani vaše spoluhráčov. Pre pohodlné a neobmedzené užívanie sa táto náhlavná súprava pripája k počítaču pomocou opleteného kábla s dĺžkou 2,4 m s ochranou proti zamotaniu a pozláteným konektorom USB.
YHP 3030

Špecifikácia slúchadlá:

Reproduktor Ø 40 mm (Neodymové magnety)
Frekvenčný odozva 20 Hz–20 kHz
Menovitá impedancia 32 ohmov na kanál
Citlivosť 115 +/- 3 dB
Menovitý vstupný výkon 20 mW
Hmotnosť 417 g
Dĺžka kábla 2,4 m
Pripojenie Konektor USB (pozlátený)

Špecifikácia mikrofón:

Typ mikrofónu Kondenzátorový
Napájacie napätie 2 V
Menovitá impedancia 2,2 kiloohmov
Frekvenčný odozva 20 Hz–10 kHz
Citlivosť -42 +/- 2 dB
Rozmery Ø 4 x 1,5 mm
Dĺžka 150 mm (vrátane husieho krku)

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť