menu
YGC 200BK

Herné kreslo FORSAGE

  1. Maximálny komfort a variabilné nastavenie
  2. Odolná PU koža a výplň z tvarovanej peny
  3. Pevný kovový rám a stabilná päťramenná základňa
279.00€

Pohodlne sa usaď, začíname

Som herné kreslo FORSAGE a ponúkam ti maximálne pohodlie v sprievode neprekonateľného zážitku z gamingu. Vďaka mnohým rôznym nastaveniam v kombinácii s odolnými a ergonomicky prívetivými materiálmi tí môžem poskytnúť úplnú podporu pri boji. Príjemnou zmenou, oproti obyčajným kreslám je 4D nastavenie lakťovej opierky pre nastavenie výšky, uhlu a ideálnej polohy pre tvoje ruky.

Presne podľa tvojich predstáv

Zaži mimoriadny komfort, vďaka rámu sedačky, ktorý je vyrobený z robustnej ocele a je očalúnená pohodlnou a odolnou PU kožou. Aby telo nebolelo, mám viac než dostatočné polstrovanie z tvarovanej peny. Výšku sedačky si môžeš nastaviť podľa svojho najlepšieho uváženia. Rozmedzie je od 52 do 58 cm, takže sa do mňa môže oprieť ktokoľvek. Operadlo je možné nastaviť v ľubovoľnom uhle od 90 do 180 stupňov, čo ti pomaly dovolí si urobiť z kresla posteľ. Zároveň sa pri mojej výrobe myslelo na priedušnosť. Môj povrch je pokrytý otvorenými pórmi, ktoré sa postarajú o ešte väčšie pohodlie pri dlhom sedení.

Hojdacie gaming kreslo?

Moc dobre vieme, že sledovanie filmov na počítači je, čím ďalej tým častejšie kratochvíľou. Preto mám hojdací mechanizmus, ktorý ti dovolí sa hojdať až o 15 stupňov dozadu. Pre bezchybný komfort je na mojom tele bedrová a hlavová opierka, pri ktorých si ešte môžeš upraviť polohu pomocou elastických pásov.
YGC 200BK

Špecifikácie:

Materiály PU koža odolná voči poškriabaniu
Polstrovanie za studena tvarovaná pena
Mechanizmus Páka (motýľ)
Lakťová opierka 4D nastavenie
Plynové zdvíhacie zariadenie Trieda 4
Materiál základne nylon
Veľkosť koliesok 65 mm
Materiál koliesok nylonové jadro pokryté jemným polyuretánom
Nastavenie opierky chrbta 90° - 180° (hojdanie 90° - 105°)
Výška sedadla od 52 do 58 cm
Rozmery sedadla 40 x 51 cm
Kapacita zaťaženia 150 kg

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť