menu
YGC 300RGB

Herné kreslo STARDUST

  1. RGB podsvietenie s diaľkovým ovládačom
  2. Odolná PU koža a výplň z tvarovanej peny
  3. Pevný kovový rám a stabilná päťramenná základňa
249.00€

Postarám sa o dokonalú atmosféru

Herná mela sa síce odohráva na monitore, ale o tom, ako dopadne, sa rozhoduje v tvojom hernom brlohu. Moje podsvietenie ťa do deja vtiahne natoľko, že sa ocitneš priamo uprostred toho všetkého. Diaľkovým ovládačom si ľahko nastavíš jeden z veľkého množstva mojich farebných svetelných režimov, prípadne jeho rýchlosť alebo intenzitu, a zladíš tak atmosféru svojho riadiaceho centra so situáciou na bojovom poli. Farieb ponúkam naozaj veľa, vrátane tých 12 základných, takže ma ľahko naladíš aj na pracovný režim. A keď už bude tej žiary príliš, vždy ma môžeš vypnúť.

Som skôr oblek než stolička

Ponúkam toľko možností, ako si ma môžeš ergonomicky prispôsobiť, že si vlastne pripadám skôr ako bojový exoskelet. Vystužím tvoje telo a poskytnem mu svojou konštrukciou a penovou výplňou oporu všade tam, kde je to potrebné, ale zároveň ti doprajem absolútnu voľnosť. Honosím sa bedrovou opierkou a opierkou hlavy, ktoré si ľahko nastavíš pomocou elastických pásov, a polohovateľným operadlom, ktorého sklon si môžeš zvoliť v rozpätí od 90 do 150 stupňov. Čerešničkou na torte sú potom moje vystlané lakťové opierky, pri ktorých si môžeš nastaviť výšku, dĺžku aj vodorovný uhol, takže aj po náročnom boji budú tvoje ramená, lakte a ruky stále ako v bavlnke.

Mám silu obra, ale obratnosť myši

Môžem sa pochváliť pevnou oceľovou konštrukciou s nosnosťou až 120 kg, ale vďaka 60 mm nylonovým kolieskam potiahnutým polyuretánom našľapujem takmer nepočuteľne. Zmienené kolieska navyše prenesú moju hmotnosť bezpečne na akýkoľvek povrch, takže sa nemusíš báť, že by sa tvoja podlaha stala zjazvenou kronikou zvedených bojov. Oplývam navyše ešte plynovým zdvíhacím systémom bezpečnostnej triedy 4, takže ti doprajem parádny rozhľad, aj keď budeš práve v plnej poľnej. Pojazdnú elektrocentrálu so sebou na front však vláčiť nemusíš – moje osvetlenie sa napája pomocou USB, či už štandardným USB adaptérom, alebo napríklad powerbankou. Je len na tebe, čo zvolíš, zdroj si môžeš vybrať samostatne.
YGC 300RGB

Špecifikácia:

Príkon USB 5V DC / 2,1A
Materiály PU koža odolná voči poškriabaniu
Výplň za studena tvarovaná pěna
Mechanizmus Páka (motýlik)
Lakťová opierka 3D nastavenie
Plynové zdvíhacie zariadenie Trieda 4
Materiál základne kov
Veľkosť koliesok 60 mm
Materiál koliesok nylonové jadro pokryté jemným polyuretánom
Nastavenie opierky chrbta 90° - 150° (hojdanie 90° - 105°)
Výška sedadla od 44 do 51cm
Kapacita zaťaženia 120 kg

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť