menu
YHP 3005

Herné slúchadlá GUERRILLA

  1. Agresívny dizajn
  2. Extrémne pohodlné
  3. Čistý a presný zvuk
19.99€

Láska na prvý pohľad – klišé? Rozhodne nie

Sme herné slúchadlá YHP 3005 - GUERRILLA. Okrem atraktívneho vzhľadu, ktorý sa len tak rýchlo neokuká, ti prinášame oveľa viac. Extrémnu pohodlnosť, a hlavne čistý a presný zvuk. To sú presne tie faktory, ktoré sú pre hráčov kľúčové pri každej bojovej vrave.

Agresívny dizajn

Modrá a čierna sú vždy dobrou kombináciou a inak to nie je ani v prípade slúchadiel GUERRILLA.  Atypický tvar v súlade s tmavým dizajnom podčiarkne tvoj herný kútik. Modrá linka, ktorá sa nesie po krajoch tela slúchadiel, je decentným prvkom, ktorý celý vzhľad vkusne doplní. Agresívnym dizajnom dokonale splynieme s tvojím ostatným príslušenstvom.

Zvuk, ktorý ťa dostane

Už ťa niekedy uchvátil zvuk svojou presnosťou a čistým výstupom? Nie? Nasaď si na uši nás. Dostaneme ťa v prvých sekundách nášho počínania. Sme dokonalou voľbou na hranie hier alebo počúvanie hudby. Navyše vynikáme perfektnou izoláciou okolitých ruchov vďaka ergonomickým náušníkom.

Intuitívne ovládanie

Pri hraní je pre hráča najdôležitejšia pohodlnosť a absolútny pokoj pri boji. Preto sme boli navrhnuté tak, aby ti ovládanie nezaberalo žiadny čas. Všetko podľa tvojho gusta a v jednom okamihu. Nastav si hlasitosť podľa svojej ľubovôle ovládačom na kábli alebo vypni jednoducho mikrofón pomocou prepínača umiestneného na regulátore hlasitosti.

Uši ako v bavlnke

Extrémna pohodlnosť – to je naše. Rušilo doteraz tvoje hranie hier časté snímanie slúchadiel pre bolesť uší? S tým je teraz koniec. Vďaka ergonomicky navrhnutým náušníkom sa nestretneš s absolútne žiadnym tlakom či dokonca nepríjemnou bolesťou spôsobenou dlhým nosením.
YHP 3005

Špecifikácie:

Rozmery reproduktora Ф 40 mm
Impedancia 32 Ω ± 15 %
Citlivosť reproduktora 108 ± 3 dB
Frekvenčný rozsah 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť mikrofónu -38 ± 3 dB
Impedancia mikrofónu 2,2 kiloohmov
Dĺžka kábla 2,1 m ± 15 %
Audio konektor 4pinový 3,5mm konektor jack

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť