menu
YBB 1503

Herný batoh 15,6" SHIELD

  1. Maximálna ochrana a veľký objem
  2. Priestor a kapsy pre herné vybavenie
  3. Jednoduchý prístup a efektivne usporiadanie
39.99€

Hoď si štyl na ramena

Som herný batoh 15,6" SHIELD. Okrem veľkého objemu ti ponúknem nadčasový funkčný dizajn, ktorý si jednoducho zamiluješ. Bol som navrhnutý tak, aby som zaistil čo najbezpečnejšiu a najpohodlnejšiu prepravu tvojho noťasu, klávesnice alebo slúchadiel. Využi efektívne usporiadaný priestor a vrecká pre herné vybavenie.Ponúknem ti na to tri hlavné komory s niekoľkými slotmi a vreckami, vrátane troch vyhradených vreciek na herné zariadenia.

Pomáhať a chrániť

Preprava noťasu môže byť niekedy stresujúcou záležitosťou, a to hlavne v tom prípade, keď ťa čaká dlhá cesta mimo domova. Pre strach tu nie je miesto. Môj predný kryt je vyrobený z tvrdého skeletu a plne polstrovaný interiér zaistí maximálnu ochranu tvojho prístroja, nech už sa počas prepravy stane čokoľvek – a že tých nástrah po ceste nie je málo. Dolná ochrana v spodnej časti batohu zamedzí poškodeniu spôsobenému nárazmi.

Našlapnutá komfortná ochranka

Využi k bezpečnému a okamžitému prístupu spoľahlivé obojstranné zipsy. Pohodlie je pre mňa prím, a preto je na mojom tele chladiaci vzduchový kanál pre optimálnu cirkuláciu vzduchu. Šikovnosti pridajú aj bočné vrecká zo sieťoviny na dáždniky a nápoje, ktoré tak budeš mať vždy na dosah ruky.
YBB 1503

Špecifikácie:

Materiál Polyester 1680D
Materiál podšívky Polyester 300D
Rozmer 48 x 32 x 16 cm
Hmotnosť 880 g
Max. zaťaženie 15 kg
Objem 22 l

 

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť