menu
YMC 1040

Herný USB mikrofón SCOUT

  1. Jedinečný herný dizajn s červeno podsvietenou základňou
  2. Tlačidlo pre rýchle stlmenie zvuku a audio výstup pre slúchadlá
  3. Ohybný držiak "husí krk" a viacsmerová polárna charakteristika

Dostupný komfort pre každého

Som mikrofón s viacsmerovou polárnou charakteristikou. Môj ohybný a flexibilný krk zaistí jednoduché a pohodlné nahrávanie zvuku. Či už si aktívny YouTuber, gamer alebo proste len počítačový maniak, určite si ma obľúbiš a stanem sa nepostrádateľným doplnkom k tvojmu PC. Som kvalitným PC doplnkom pre profesionálov alebo "len" herných nadšencov.

Neprekonateľná porcia dizajnu

Môj dizajn ťa pohltí prevažne agresívnymi rysmi, ako je u gamingových doplnkov zvykom. Upútajú si ťa svojím minimalistickým, napriek tomu premysleným vzhľadom do posledného detailu. Podsvietenie? Si tu správne. Dlho si hľadal mikrofón, ktorý by ponúkal niečo navyše? Ohromím ťa svojou červeno podsvietenou základňou. Indikujem tým svoj stav záznamu. Moje podsvietenie môžeš kedykoľvek vypnúť, tak, aby ťa LED indikácia nerušila.

Vychytaný do posledného detailu

Si v najväčšom zápale boja a niekto ťa vyrušil a vošiel k tebe do izby? Nemusíš sa báť, že by tvoji spoluhráči počuli útržky z hovoru. Vďaka tlačidlu pre rýchle stlmenie zvuku docieliš, ako rýchleho vypnutia, tak aj zapnutie. Zaži krištáľovo čistú kvalitu nahrávania zvukov alebo hovoreného slova. Vďaka pevnej konštrukcii stojanu a mikrofónu sa nemusíš báť ani prudšieho zaobchádzania v zápale hry alebo streamovania.

Stále ti to nestačí?

Nebaví ťa pripájať slúchadlá do počítača a rád by si ich mal niekde v blízkosti a pri ruke? Iste oceníš môj audio výstup (konektor 3,5 mm) k dispozícii na zadnej strane základne, vďaka ktorému to nebude žiadny problém. Pripojenie k počítaču je zabezpečené vysoko kvalitným tieneným pleteným káblom s pozláteným USB konektorom, ktorý v pohode prežije každodenné používanie, a ubráni sa tak rýchlemu poškodeniu.
YMC 1040

Špecifikácie:

Polárna charakteristika Viacsmerová
Citlivosť -30 ±3 dB (0 dB = 1 V/Pa pri 1 kHz)
Frekvenčná odozva 50 Hz - 16 kHz
Impedancia ≤2,2 kΩ
Pracovné napätie USB 5 V DC
Dĺžka kábla 1,5 m
Konektor pozlatený USB

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť