menu
YKB 3510US APEX

Herná mechanická klávesnica APEX

  1. Kompaktný layout s numerickou klávesnicou
  2. Ovládanie hlasitosti a médií kolečkom
  3. Mechanické spínače Outemu Red

Herná mechanická klávesnica APEX

 
Mechanická klávesnica APEX je tvojím vstupom do sveta poriadneho herného vybavenia. Mechanické spínače Outemu Red ponúkajú nielen presnú odozvu, ale aj neuveriteľnú výdrž.

Vďaka kompaktnému rozloženiu obsahujúcemu numerickú časť ti APEX umožní plne sa ponoriť do hry bez kompromisu alebo straty miesta na stole.

Klávesnica APEX vyniká technológiou gasket-mount, čo zabezpečuje optimálnu stabilitu a precízny úder každej klávesy. To všetko v kombinácii s vynikajúcim dizajnom a robustnosťou robí z APEX neodolateľnú voľbu pre váš herný setup.

Vďaka ovládaču hlasitosti na klávesnici APEX máš kontrolu nad každým tónom. Nastavuj hlasitosť prehrávanej hudby alebo efektívne komunikuj so spoluhráčmi, aniž by si musel prerušiť hru.

Odpojenie kábla a výmena za iný? Nie je problém. Vďaka tejto možnosti získavaš slobodu pohybu, jednoduchosť pri balení a možnosť dať svojmu hernému stolu nový farebný nádych, kedykoľvek sa ti zachce.

APEX ponúka širokú škálu farebných možností pre podsvietenie kláves. Prispôsob si svoj herný priestor podľa svojej nálady alebo si vytvor vlastnú atmosféru pre každú hru. S klávesnicou APEX si užiješ nielen skvelý herný výkon, ale aj estetický zážitok.
YKB 3510US APEX

Špecifikácia

Pripojenie USB
Konektor USB-C
Rozloženie kláves US
Typ spínača Outemu Red
Typ spínača Lineárny
Životnosť spínača 50 miliónov úderov
Počet kláves 98
Anti Ghosting N-Key Rollover
Farba podsvietenia RNBW, 11 režimov
Nominálny vstup  
Rozmery 140 x 390 x 40 mm
Dĺžka kábla 1,8 m (vymeniteľný USB-C – súčasť príslušenstva)
Materiál ABS/kovové zliatiny
Hmotnosť klávesnice 765 g
 
Systémové požiadavky: USB port
Windows 7/8/10/1

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť