menu
YGC 110CN

Ergonomické herné kreslo PHANTOM

  1. Výplň z tvarovanej peny a odolnej PU kože
  2. Moderný dizajn s prepletanými vzormi
  3. Kovový rám a základňa stoličky
219.00€

Ergonomické herné kreslo PHANTOM


Ergonomické herné kreslo PHANTOM vám predstaví novú úroveň pohodlia počas hrania! Vyrobené z tvarovanej peny a kvalitného PU koženého potahu poskytuje dokonalú podporu počas dlhých herných relácií alebo práce. Jeho moderný prepletený vzor dodáva jedinečný a štýlový vzhľad vášmu hernému prostrediu. S odnímateľnými vankúšmi na bedrovú a krčnú oporu sa vaše pohodlie stáva prioritou.

Herné kreslo PHANTOM je vybavené 3D-nastaviteľnými operadlami rúk, ktoré ponúkajú jednoduchú úpravu výšky, uhla a vzdialenosti operadiel od stola, aby vyhovovali vašim individuálnym potrebám. Vďaka tejto možnosti môžete úplne optimalizovať ergonómiu a pohodlie pre vaše ruky a zápästia bez kompromisov.

PHANTOM je vyrábaná so zameraním na presnosť a kvalitu, a vďaka svojmu kovovému rámu a základni je synonymom odolnosti a dlhej životnosti. Vysoký štandard výroby tvarovanej peny a PU koženého potahu zaručuje nielen pohodlie, ale aj jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie.

Vďaka možnosti naklápania až o 155 stupňov ponúka stolička PHANTOM maximálnu flexibilitu a pohodlie pre každého hráča. Odopínateľné vankúše na bedrovú a krčnú oporu poskytujú individuálne pohodlie podľa vašich preferencií.

 

YGC 110CN

špecifikácia

Materiály: PU kožený potah, bočné opierky z priehľadnej sieťoviny
Výplň: Tvarovaná pena za studena
Mechanizmus páčka
Lakťová opierka: 3D nastavenie
Plynový zdvih Trieda 4
Materiál základne: Kovové zliatiny
Veľkosť koliesok 60 mm
Materiál koliesok: Nylonové jadro s jemnou polyuretánovou vrstvou
Nastavenie chrbtovej opierky:  90° - 155°
Výška sedadla: od 47 do 56cm
Nosnosť 130 kg
Hmotnosť kresla:  21 kg

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť