menu
YGC 110GD ONYX

Ergonomické herné kreslo ONYX

  1. Výplň z tvarovanej peny a odolnej PU kože
  2. Moderný dizajn s prepletanými vzormi
  3. Kovový rám a základňa stoličky
219.00€

Ergonomické herné kreslo ONYX


Ergonomické herné kreslo ONYX vám predstaví novú úroveň pohodlia počas hrania! Vyrobené z tvarovanej peny a kvalitného PU koženého potahu poskytuje dokonalú podporu počas dlhých herných relácií alebo práce. Jeho moderný prepletený vzor dodáva jedinečný a štýlový vzhľad vášmu hernému prostrediu. S odnímateľnými vankúšmi na bedrovú a krčnú oporu sa vaše pohodlie stáva prioritou.

Herné kreslo ONYX je vybavené 3D-nastaviteľnými operadlami rúk, ktoré ponúkajú jednoduchú úpravu výšky, uhla a vzdialenosti operadiel od stola, aby vyhovovali vašim individuálnym potrebám. Vďaka tejto možnosti môžete úplne optimalizovať ergonómiu a pohodlie pre vaše ruky a zápästia bez kompromisov.

ONYX je vyrábaná so zameraním na presnosť a kvalitu, a vďaka svojmu kovovému rámu a základni je synonymom odolnosti a dlhej životnosti. Vysoký štandard výroby tvarovanej peny a PU koženého potahu zaručuje nielen pohodlie, ale aj jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie.

Vďaka možnosti naklápania až o 155 stupňov ponúka stolička ONYX maximálnu flexibilitu a pohodlie pre každého hráča. Odopínateľné vankúše na bedrovú a krčnú oporu poskytujú individuálne pohodlie podľa vašich preferencií.

 

YGC 110GD ONYX

špecifikácia:

Materiály: PU kožený potah, bočné časti opierky z semišovej látky
Výplň: Tvarovaná pena za studena
Mechanizmus páčka (motýlik)
Lakťová opierka: 3D nastavenie
Plynový zdvih: Trieda 4
Materiál základne: Kovové zliatiny
Veľkosť koliesok: 60 mm
Materiál koliesok: Nylonové jadro s jemnou polyuretánovou vrstvou
Nastavenie chrbtovej opierky: 90° - 155°
Výška sedadla: od 47 do 56cm
Nosnosť 130 kg
Hmotnosť stoličky: 21 kg

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť