menu
YGC 110RD

Ergonomické herné kreslo GHOST

  1. Výplň z tvarovanej peny a odolnej PU kože
  2. Moderný dizajn s prepletanými vzormi
  3. Kovový rám a základňa stoličky
219.00€

Ergonomické herné kreslo GHOST
 

Ergonomické herné kreslo GHOST vám predstaví novú úroveň pohodlia počas hrania! Vyrobené z tvarovanej peny a kvalitného PU koženého potahu poskytuje dokonalú podporu počas dlhých herných relácií alebo práce. Jeho moderný prepletený vzor dodáva jedinečný a štýlový vzhľad vášmu hernému prostrediu. S odnímateľnými vankúšmi na bedrovú a krčnú oporu sa vaše pohodlie stáva prioritou.

Herné kreslo GHOST je vybavené 3D-nastaviteľnými operadlami rúk, ktoré ponúkajú jednoduchú úpravu výšky, uhla a vzdialenosti operadiel od stola, aby vyhovovali vašim individuálnym potrebám. Vďaka tejto možnosti môžete úplne optimalizovať ergonómiu a pohodlie pre vaše ruky a zápästia bez kompromisov.

GHOST je vyrábaná so zameraním na presnosť a kvalitu, a vďaka svojmu kovovému rámu a základni je synonymom odolnosti a dlhej životnosti. Vysoký štandard výroby tvarovanej peny a PU koženého potahu zaručuje nielen pohodlie, ale aj jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie.

Vďaka možnosti naklápania až o 155 stupňov ponúka stolička GHOST maximálnu flexibilitu a pohodlie pre každého hráča. Odopínateľné vankúše na bedrovú a krčnú oporu poskytujú individuálne pohodlie podľa vašich preferencií.
YGC 110RD

špecifikácia:

Materiály. PU kožený potah, bočné opierky z priehľadnej sieťoviny
Výplň Tvarovaná pena za studena
Mechanizmus: páčka (motýlik)
Lakťová opierka: 3D nastavenie
Plynový zdvih: Trieda 4
Materiál základne Kovové zliatiny
Veľkosť koliesok:   60 mm
Materiál koliesok: Nylonové jadro s jemnou polyuretánovou vrstvou
Nastavenie chrbtovej opierky: 90° - 155°
Výška sedadla:  od 47 do 56cm
Nosnosť 130 kg
Hmotnosť kresla: 21 kg

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť