menu
YCU 503 BK

Krútený synchronizačný a nabíjací Lightning kábel

  1. Odolný proti zamotaniu
  2. Certifikované Mfi
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla
11.99€

Maj svoj Apple stále plný energie

Vlastníš štýlové inteligentné zariadenie značky Apple a rád cestuješ? Tak nabíjaj tiež štýlovo a pribaľ si na cesty kábel YENKEE YCU 503 Lightning, ktorý ponúka pohodlné a rýchle nabíjanie všetkých elektronických zariadení s logom nahryznutého jablka. Jeho výhodou je kompaktný rozmer 40 cm, ktorý môžeš predĺžiť až na 1,5 metra, takže sa vojde do batôžka aj do kabelky.

Prenášaj dáta a nabíjaj rýchlo a spoľahlivo

Nabíjací kábel YENKEE YCU 503 Lightning ti umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mb/s a nabíjať prúdom až 3 A, čo stačí na každodenné dobíjanie iPhonu, iPadu alebo MacBooku. Je vybavený konektorom USB typu C na jednom konci a Lightning na druhom s certifikáciou MFi. Je teda kompatibilný so všetkými elektronickými zariadeniami Apple aj väčšinou krytov a puzdier pre ne určené.

Kábel, ktorý prežije takmer všetko

Nabíjací kábel YENKEE YCU 503 Lightning je vyrobený tak, aby vydržal tempo tvojho života. Preto ho chráni kvalitný hliníkový plášť a odolný nylonový oplet, ktoré mu zaisťujú vysokú flexibilitu a dlhú životnosť. Môžeš ho hodiť do batoha a vyraziť na horskú túru a vždy budeš mať istotu, že sa mu nič nestane. Navyše krútené riešenie zaručí, že sa nikdy nezamotá alebo sa na ňom nevytvorí uzol.
YCU 503 BK

Špecifikácie:

Rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s
Nabíjací prúd až 9 V / 3 A
Výkon až 27 W
Konektor USB C / Lightning
Minimálna dĺžka 0,4 m
Maximálna dĺžka 1,5 m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť