menu
YCU 500 BK

Krútený synchronizačný a nabíjací USB C kábel

  1. Odolný proti zamotaniu
  2. Obojstranná konštrukcia typu C
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla

Malý rozmery, široké uplatnenie

Cestuješ často a miesto za volantom je tvoj druhý domov? Potom potrebuješ mať v aute navigáciu, mobilný telefón alebo Bluetooth reproduktor stále plné energie. Zabaľ si preto krútený kábel YENKEE YCU 500, ktorý ti rýchlo nabije menšie elektronické zariadenia s USB-C. Uložíš ho kamkoľvek, napríklad do schránky u spolujazdca, pretože má praktický rozmer len 40 cm, ktorý v prípade potreby môžeš predĺžiť až na 1,5 metra.

Prenášaj dáta a nabíjaj rýchlo

S krúteným káblom YENKEE YCU prenesieš dáta raz dva vďaka rýchlosti až 480 Mb/s. Ak chceš doplniť hudbu či hovorené slovo do svojho mobilu, vďaka koncovkám USB typu C to pôjde veľmi ľahko. Takisto nabíjanie je vďaka prúdu 3 A rýchle, stačí zariadenie jednoducho pripojiť so zdrojom energie, ktorý je dnes súčasťou výbavy palubnej dosky každého automobilu.

Kvalita, ktorá niečo vydrží

Krútený kábel YENKEE YCU 500 je vyrobený tak, aby vydržal aj zaobchádzanie, ktoré nebude v rukavičkách. Je preto chránený kvalitným hliníkovým plášťom a nylonovým opletom a izoláciu mu zaistí odolný plastový povrch. Kryty koncoviek majú zvýšenú mechanickú odolnosť, takže ho môžeš naťahovať a krútiť s ním ostošesť a nielenže sa nepoškodí, ale hlavne sa nikdy nezamotá.
YCU 500 BK

Špecifikácie:

Rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s
Nabíjací prúd až 5 V / 3 A
Výkon až 15 W
Konektor USB A / USB C
Minimálna dĺžka 0,4 m 
Maximálna dĺžka 1,5 m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť