menu
YCU 501 BK

Krútený synchronizačný a nabíjací USB C – USB C kábel

  1. Odolný proti zamotaniu
  2. Obojstranná konštrukcia typu C
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla

Do nákladiaka aj do kabelky

Tráviš väčšinu svojho času na cestách? Tak nezabudni, že tvoje inteligentné zariadenia sa bez energie nezaobídu. Pribaľ si preto nabíjací kábel YENKEE YCU 501, s ktorým rýchlo a ľahko nabiješ navigáciu, mobil alebo notebook. Jeho najväčšou prednosťou je však rozmer len 40 cm, ktorý môžeš predĺžiť až na 1,5 metra. Vojde sa ti do batôžka, kabelky alebo schránky u spolujazdca, takže je stále poruke.

Prenos dát a dobíjanie za okamih

Vďaka krútenému káblu YENKEE YCU 501 môžeš prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mb/s a nabíjať prúdom až 3 A. To bohato stačí nielen na dobíjanie menších elektronických zariadení, ale vďaka výkonu 60 W rýchlo doplníš šťavu aj notebooku. Kábel má dvojitý konektor USB typu C, takže ho jednoducho prepoj so zariadením a zdrojom energie a nemusíš študovať, ako koncovku nastaviť.

Maximum ochrany pre dlhú životnosť

Teraz už nemusíš riešiť, ako kábel uskladniť, aby sa nepoškodil. Krútený kábel YENKEE YCU 501 vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie, pretože je chránený hliníkovým plášťom a odolným nylonovým opletom. Tie mu tak zaistia okrem vysokej pevnosti a dlhej životnosti aj flexibilitu, takže sa nikdy nezamotá. Navyše kryty koncoviek majú zvýšenú mechanickú odolnosť, a sú tak chránené proti odlomeniu.
YCU 501 BK

Špecifikácie:

Rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s
Nabíjací prúd až 20 V/3 A
Výkon až 60 W
Konektor USB C / USB C 
Minimálna dĺžka 0,4 m
Maximálna dĺžka 1,5 m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť