menu
YSM 710

10" LED kruhový držák mobilného telefónu

  1. 10" LED kruh
  2. Diaľkový ovládač & BT shutter
  3. 29 farebných variant podsvietenia
39.99€

Kompletný set pre tvoj stream!

Diaľkové ovládanie, všestranný statív, a ešte možnosť bezdrôtového prepojenia s tvojím telefónom. So mnou si vybavený do každej situácie.
Další
Zpět
Kompletný set pre tvoj stream!

Do posledného stupňa

Vďaka špeciálnemu kĺbu ma môžeš nastaviť v rozmedzí 360 stupňov. Podhľad alebo nadhľad? So všetkým si poradím.
Další
Zpět
Do posledného stupňa

Som skromný

Na moje napájanie stačí akýkoľvek zdroj energie, ktorý má aspoň 10 W a zdierku na USB-A. Navyše je na mojom napájacom kábli šikovný ovládací panel.
Další
Zpět
Som skromný

Olympiáda farieb

Až 29 rôznych svetelných režimov prepožičia tvojim záberom jedinečnú atmosféru. Nech už zaberáš celok, polocelok alebo detail, tak so mnou máš každú scénu ideálne presvietenú.
Další
Zpět
Olympiáda farieb

Farby, to je moje!

V žiare reflektorov? So mnou nielen to. Farebné podsvietenie je možné nastaviť až v 29 rôznych farebných variantoch. Navyše si môžeš voliť medzi 8 úrovňami jasu, ktoré presvietia tvoje video či fotku jasnými farbami. Pokiaľ potrebuješ vytvoriť ideálne svetelné podmienky pripomínajúce západ slnka, so mnou to nebude problém. Na výber máš rovno z 3 rôznych odtieňov bielej, a to od studenej až po teplú.

Ááá Akcia!

Na klapku rozhodne čakať nemusíš. V mojom balení nájdeš nielen diaľkový ovládač, pomocou ktorého si nastavíš osvetlenie presne podľa svojich predstáv, ale aj diaľkovú selfie spúšť, ktorú pripojíš cez Bluetooth k svojmu telefónu. Rýchlemu spusteniu nahrávania videa či vyfoteniu momentky tak už nič nebráni.

Pre profesianálov i amatérov

Súčasťou môjho tela, okrem kruhového LED osvetlenia o veľkosti 10"", je aj šikovný statív, ktorý je možné individuálne polohovať a otáčať v rozmedzí 360 °. To pre teba znamená jediné. Úplnú voľnosť v tom, ako si scénu pripravíš. Pokiaľ vlastníš telefón široký do 80 mm, tak si práve našiel to, čo si hľadal. Na napájanie mi potom stačí 10 W, ktoré sa do mňa dostanú pomocou USB-A konektora umiestneného na konci napájacieho kábla so šikovným ovládacím panelom.
YSM 710

Špecifikácia:

Vstup DC 5 V / 2 A, USB A
Teplota farieb Studená biela 6000 K
  Neutrálna biela 4500 K
  Teplá bíela3000 K
Počet LED diod 168
Svietivosť 800lm
Materiál ABS + PC
Hmotnosť 500g
Veľkosť lampy 260 × 29 mm
Vhodné pre telefóny šírky 55 až 80 mm
Diaľkový ovládač CR 2025
BT shutter CR 2032
  Batérie sú súčasťou príslušenstva

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť