menu
YSM 615

Magnetická bezdrôtová nabíjačka 15 W

  1. Viacnásobná ochrana
  2. Bezdrôtové nabíjanie 15 W
  3. Kompatibilné s Apple MagSafe
27.99€

Nabíjací magnetický držiak

Nabíjací magnetický držiak telefónu do vetracích otvorov automobilu je vďaka možnosti otočenia o 360° a nastaviteľnému uhlu na optimálne zobrazenie displeja perfektným riešením do auta.
Další
Zpět
Nabíjací magnetický držiak

Rýchle nabíjanie

Nabíjačka podporuje rýchle nabíjanie s výkonom až 15 W. Vďaka inteligentnému čipu nabíjačka rozpozná vaše zariadenie a spustí nabíjanie s optimálnym výkonom.
Další
Zpět
Rýchle nabíjanie

Optimálny uhel

Otočný kĺb s rotáciou 360° umožňuje mať mobilné zariadenie pod optimálnym uhlom.
Další
Zpět
Optimálny uhel

MagSafe

Magnetické uchytenie telefónu a bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné s technológiou MagSafe pre telefóny Apple iPhone 12 a novšie.
Další
Zpět
MagSafe

Kompatibilný s Apple MagSafe

Nabíjací magnetický držiak telefónu do vetracích otvorov automobilu je vďaka možnosti otočenia o 360 ° a nastaviteľnému uhlu pre optimálne zobrazenie displeja perfektným riešením do auta. Magnetické uchytenie telefónu a bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné s technológiou MagSafe pre telefóny Apple iPhone 12 a novšie.

Bezdrôtové nabíjanie 15 W

Nabíjačka podporuje rýchle nabíjanie s výkonom až 15W. Vďaka inteligentnému čipu nabíjačka rozpozná Vaše zariadenie a spustí nabíjanie s opimálnym výkonom. Na dosiahnutie rýchleho nabíjania je potrebné pripojiť k nabíjačke adaptér s technológiou QC 3.0 prípadne PD 20W. Nabíjačka je kompatibilná so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi, ktoré sú touto technológiou vybavené priamo z výroby, alebo si k nim dokúpite kompatibilné odporúčané príslušenstvo.
Držiak je navrhnutý na spoľahlivé pripevnenie k mriežke vetracích otvorov v aute. Otočný kĺb s rotáciou 360 ° umožňuje mať mobilné zariadenie pod optimálnym uhlom.

Viacnásobná ochrana

Viacnásobná ochrana ochráni váš telefón pred poškodením. Držiak disponuje detekciou cudzích predmetov, ochranou proti prehriatiu, ochranou proti vstupnému prepätiu a ochranou výstupu pred nadprúdom.
YSM 615

Špecifikácie:

Vstup DC 9 V / 1,6 A, USB C
Výstup 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Prenosová vzdialenosť 5–10 mm
Účinnosť nabíjania 73 %
Frekvencia 100–150 kHz
Rozmery produktu 66×66×29 mm
Hmotnosť 45 g 
Materiál ABS + Akryl 
  Nabíjací USB C kábel je súčasťou príslušenstva
Dĺžka kábla 1 m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť