menu
YMS 2090

Programovateľná bezdrôtová myš NEO PRO

  1. 7 programovateľných tlačidiel
  2. Párovanie viacerých zariadení
  3. Špecializovaný softvér
799.00€

Dual WL mouse NEO PRO YENKEE

Zlepšite svoj pracovný postup pomocou našej programovateľnej myši pre viacero zariadení. Prispôsobiteľné tlačidlá, pokročilé technológie snímačov a intuitívny softvér nanovo definujú interakciu so zariadením a zvyšujú produktivitu. Prispôsobte si nastavenia, makrá a ďalšie funkcie pre bezproblémové používanie.
Táto všestranná myš ponúka bezproblémové pripojenie až k trom zariadeniam vďaka kombinácii bezdrôtových možností vrátane 2,4 GHz prijímačov USB A a typu C, ako aj Bluetooth. Rozlúčte sa s nepríjemným prepínaním medzi zariadeniami - s našou myšou je multitasking hračka.

Od tichých tlačidiel vľavo a vpravo až po rolovacie koliesko

nastavenie dpi a funkcie rýchleho prístupu, ako je zobrazenie plochy, posun vpred a späť - máte všetko pod kontrolou. Prispôsobte si myš svojmu pracovnému postupu a zvýšte svoju efektivitu pomocou personalizovaných skratiek a príkazov. Dosiahnite bezkonkurenčnú presnosť a citlivosť so snímačom Pixart PAW3212. Vďaka voliteľným nastaveniam dpi 1000, 1600 a 2400 môžete pohyb kurzora doladiť podľa svojich preferencií. Táto myš sa prispôsobí vašim potrebám, či už pracujete na detailných konštrukčných úlohách, alebo sa pohybujete v dokumentoch.

Ponorte sa do bezproblémového spojenia štýlu a funkčnosti

NEO PRO sa môže pochváliť elegantným kovovým rolovacím kolieskom a kompaktným dizajnom. S hmotnosťou približne 98 g je navrhnutá pre pohodlie a prenosnosť, takže je ideálnym spoločníkom na prácu na cestách. Efektívnosť sa snúbi s udržateľnosťou vďaka funkciám inteligentnej správy napájania. Počas nečinnosti automaticky prejde do pohotovostného režimu a po 10 minútach nečinnosti do režimu hlbokého spánku. Špeciálny softvér umožňuje mapovať tlačidlá, vytvárať makrá a dolaďovať nastavenia dpi, vďaka čomu si môžete prispôsobiť prácu, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám. Indikátor nízkej spotreby navyše zaručuje, že budete mať vždy kontrolu nad výdržou batérie myši.
YMS 2090

Špecifikácie

Vstup USB-C (5VDC/250mA)
Citlivosť 1000/1600/2400 DPI
Pripojenie 2.4G/BT 5.0
Snímač Pixart PAW3212
Zabudovaná nabíjateľná batéria: 3,7 V, 500 mAh (lítium-polymér)
Čas nabíjania: 2-3 hodiny
Pracovný čas: približne 100 hodín
Prevádzkový rozsah: 1,5 min: < 10 metrov
Maximálny výkon vysielača pri frekvencii 2,4 GHz - 2,4835 GHz:  1 mW
Rozmery 110 x 72 x 41 mm
Hmotnosť: 98g
 
Windows 8 alebo novší
Mac OS X 10.10 alebo novší
iOS 13 alebo novší
Android 5.0 alebo novší

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť