menu
YBB 1502

Multifunkčný batoh Flashpacker pre 15,6" notebooky

  1. Maximálna ochrana a velký objem
  2. Polstrované ramenné popruhy a port USB
  3. Business casual a praktický dizajn
32.99€

Mestský živel

Betónová džungľa je mojím domovom. Každé ráno ťa odprevadím do práce pri ceste hromadnou dopravou, a keď už máš konečne po práci, tak s tebou vyrazím aj v ústrety voľnočasovým aktivtám. V mojom tele pohodlne uschováš 15,6" notebook, množstvo elektronických gadgetov, a ešte k tomu napr. sveter, ak by sa ochladilo. Napriek tomu si stále zachovám svoj business casual dizajn.

Ochranca slabších

Cenná elektronika, ale aj dokumenty sú u mňa v bezpečí. Uschovám v sebe spoľahlivo všetky tvoje veci bez toho, aby museli trpieť náhlym dažďom či napr. nechcenými nárazmi. Navyše sa k svojim pomocníkom dostaneš vždy jednoducho vďaka spoľahlivým obojstranným zipsom, ktoré ti umožnia vždy otvoriť batoh do optimálnej polohy.

Naozaj šikovný batoh

Si na cestách, máš zapnutú navigáciu v telefóne a dochádza ti batéria. Častý scenár všetkých cestovateľov. Žiadny strach. O pohodlné nabitie tvojho mobilu sa postará powerbanka, ktorú môžeš uschovať v batohu a prepojiť ju cez vstavaný USB konektor. Ruky tak budeš mať stále voľné a môžeš sa pohodlne vydať do víru veľkomesta.
YBB 1502

Špecifikácie:

Materiál Polyester 840D
Podšívkový materiál Polyester 210D
Rozmery 46x31x17 cm
Hmotnosť 865 g
Maximálny zaťaženie 10 kg
Objem 20 l

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť