menu
YKB 2025CS

Podsvietená 2,4 G bezdrôtová klávesnica SPLENDOR

  1. Príjemné biele LED podsvietenie
  2. Vstavaná dobíjacia batéria
  3. Nízke klávesy a tiché prepínače
28.99€

Komfort a praktickosť

Najdôležitejšie na prácu na počítači je príslušenstvo, ktoré nielenže dobre funguje, ale musí aj spĺňať náročné požiadavky používateľov. Nízkoprofilové klávesy v kombinácii s tichými membránovými prepínačmi robia z tejto podsvietenej 2,4G bezdrôtovej klávesnice správneho parťáka pre vaše pohodlné písanie. Klávesnica zároveň disponuje multimediálnymi klávesmi a numerickým blokom.

Rozumie vašim potrebám

Pri vašej práci iste oceníte nastaviteľné naklápacie nôžky, ktoré zaisťujú perfektnú polohu a stabilitu klávesnice pri písaní na pracovnom stole. Nabíjanie môže bez problémov prebiehať počas používania klávesnice a vďaka tomu nebudete nútení akokoľvek prerušovať vašu prácu. Na šetrenie batérie môžete klávesnicu v čase, keď sa nepoužíva, jednoducho vypnúť a predĺžiť tak životnosť batérie a intervaly medzi ďalším dobíjaním. Bezdrôtová klávesnica je navyše vďaka odtokovým kanálikom umiestneným na jej spodnej strane odolná proti poliatiu tekutinou.

Atraktívny vzhľad

Príjemné a dobre viditeľné biele LED podsvietenie pomáha s rovnomernou viditeľnosťou všetkých klávesov aj v prostredí so zníženou viditeľnosťou. Podsvietenie má tri nastaviteľné úrovne jasu, ktoré je možné ľubovoľne nastaviť, alebo prípadne podsvietenie úplne vypnúť.
YKB 2025CS

Špecifikácia:

Menovitý vstup 5 V DC / 30 mA (USB C)
Vstavaná batéria 1 400 mAh (lítiová)
Čas nabíjania 2 h
Prevádzkový čas 35/800 h so zapnutým/vypnutým podsvietením
Pripojenie Bezdrôtové 2,4 G
Prevádzkový dosah < 10 m
Maximálny výkon vysielača pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz 100 mW
Materiál ABS
Kábel USB A/USB C 1,5 m
Rozmery 443 × 150 × 24,5 mm 
Hmotnosť 690 g

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť