menu
YPB 1020

Power banka 10 000 mAh s LCD displejom

  1. LED svietidlo
  2. Duálny USB výstup
  3. Vstupný port Lightning
22.99€

Desať tisíc stačí

Som PowerBanka s kapacitou 10 000 mAh s LCD displejom. Na digitálnom paneli tí zobrazujem zostávajúcu kapacitu batérie v reálnom čase tak, aby si o energii mal vždy prehľad. Vďaka dvojici USB výstupných portov s 1A a 2,1 A s nabíjacím prúdom pre mňa nie je problém nabíjať až dve zariadenia súčasne. Nájdem uplatnenie tam, kde nemáš prístup k elektrickej zásuvke alebo inému zdroju napájania.

Inteligentné nabíjanie

Som vybavená vstupným Lightning portom, ktorým je možné ma dobíjať. Kapacita batérie 10 000 mAh ti umožní dobiť tvoje chytré zariadenie do 100% bez najmenších problémov, a to rovno niekoľkokrát. V nočných hodinách ma v pokoji nájdeš v útrobách svojho batohu. Mojou súčasťou je núdzové LED svietidlo. Telefóny však nie sú jediné zariadenia, ktoré s mojou pomocou možeš nabíjať. Neváhaj si dobiť energiu do čítačky alebo tabletu.

Maximálna bezpečnosť

Bezpečie teba a tvojich zariadenia je pre mňa spoločne s rýchlosťou nabíjania na prvom mieste. Šesťnásobná ochrana a inteligentná správa nabíjania ti zaručí maximálnu ochranu pred skratovaním, prepólovaním, proti prepätiu alebo naopak nadmernému vybitiu. Mnohonásobná ochrana umožňuje používať power banku aj na palube lietadla.
YPB 1020

Špecifikácie:

Typ batérie Li-Polymer
Kapacita 10 000 mAh
Vstup DC 5 V/2 A max. – Micro USB; DC 5 V/1,5 A – Lightning
Výstup DC 5 V/1 A + DC 5 V/2,1 A – USB
Rozmery 147 x 69 x 16 mm
Hmotnosť 215 g
  Nabíjací micro USB kábel súčasťou príslušenstva

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť