menu
YSP 3010BK

Prenosný Bluetooth reproduktor

  1. Bluetooth 5.0
  2. Skvelý zvuk
  3. TECHNOLÓGIA TRUE WIRELESS STEREO
27.90€

Zvuk, ktorý si zamiluješ

Premýšľaš, ako rozprúdiť umierajúcu párty? Nie je nič ľahšie! Stačí, keď siahneš po mne, pripojíš mp3 prehrávač, mobil alebo tablet a pustíš muziku, ktorá sa ti páči. Vďaka najnovšej technológii Bluetooth 5.0, ktorá je kompatibilná aj so staršími verziami, potom ponúknu sýty a čistý zvuk s vyváženými basmi a skvelými výškami, ktorý zaručene rozhýbe znudených kamarátov.

Ohromím výkonom

Vďaka technológii True Wireless Stereo (TWS) dokážem spojiť dva reproduktory QBRICK, takže zo seba vyžmýkam super výkon, a to až 40 W! Uvidíš, že párty chytí druhý dych a susedia budú na ňu dlho spomínať! Aj preto, že vďaka dobíjacej batérii s kapacitou 2 400 mAh sa s tebou vydržím zabávať naplno až 10 hodín v kuse! Uvidíme, či mi budeš stačiť s dychom :-).

Zahrám ti doma aj na poli

Keďže vývojári počítali s tým, že sa so mnou veľmi maznať nebudeš a vezmeš ma aj na výlety napríklad do hôr, som vyrobený z veľmi odolných materiálov. Vďaka tomu vydržím aj drsnejšie spôsoby zaobchádzania vrátane pádov na tvrdú zem, takže sa nemusíš báť, že ti pokazím zábavu. Navyše vďaka atraktívnemu a nadčasovému dizajnu budem jednou z hlavných hviezd tvojich osláv. Som tak ideálny parťák na tvoje domáce aj vonkajšie aktivity, nech sú kdekoľvek. Mám totiž v sebe zabudovaný aj silný a praktický držiak, takže si ma môžeš pohodlne zavesiť za opasok.
YSP 3010BK

Špecifikácia:

Verzia Bluetooth 5.0
Prenosová vzdialenosť až 15m
Výstupný výkon 20W
Jednotka meniča 46 mm
Frekvenčná odozva 60Hz-18kHz
Odstup signálu od šumu ≥80dB
Maximálny výkon vysielača 80mW pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz
Typ batérie Lithium-ion 2400mAh
Napájací vstup DC 5V/1A (TYPE C)
AUX Konektor 3,5 mm
Čas prehrávania 8-10h
Rozmery 190x50x65mm
Hmotnosť 455 g

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť