menu
YSP 3010BK

Prenosný Bluetooth reproduktor

  1. Bluetooth 5.0
  2. Skvelý zvuk
  3. TECHNOLÓGIA TRUE WIRELESS STEREO

Zvuk, ktorý si zamiluješ

Premýšľaš, ako rozprúdiť umierajúcu párty? Nie je nič ľahšie! Stačí, keď siahneš po mne, pripojíš mp3 prehrávač, mobil alebo tablet a pustíš muziku, ktorá sa ti páči. Vďaka najnovšej technológii Bluetooth 5.0, ktorá je kompatibilná aj so staršími verziami, potom ponúknu sýty a čistý zvuk s vyváženými basmi a skvelými výškami, ktorý zaručene rozhýbe znudených kamarátov.

Ohromím výkonom

Vďaka technológii True Wireless Stereo (TWS) dokážem spojiť dva reproduktory QBRICK, takže zo seba vyžmýkam super výkon, a to až 40 W! Uvidíš, že párty chytí druhý dych a susedia budú na ňu dlho spomínať! Aj preto, že vďaka dobíjacej batérii s kapacitou 2 400 mAh sa s tebou vydržím zabávať naplno až 10 hodín v kuse! Uvidíme, či mi budeš stačiť s dychom :-).

Zahrám ti doma aj na poli

Keďže vývojári počítali s tým, že sa so mnou veľmi maznať nebudeš a vezmeš ma aj na výlety napríklad do hôr, som vyrobený z veľmi odolných materiálov. Vďaka tomu vydržím aj drsnejšie spôsoby zaobchádzania vrátane pádov na tvrdú zem, takže sa nemusíš báť, že ti pokazím zábavu. Navyše vďaka atraktívnemu a nadčasovému dizajnu budem jednou z hlavných hviezd tvojich osláv. Som tak ideálny parťák na tvoje domáce aj vonkajšie aktivity, nech sú kdekoľvek. Mám totiž v sebe zabudovaný aj silný a praktický držiak, takže si ma môžeš pohodlne zavesiť za opasok.
YSP 3010BK

Špecifikácia:

Verzia Bluetooth 5.0
Prenosová vzdialenosť až 15m
Výstupný výkon 20W
Jednotka meniča 46 mm
Frekvenčná odozva 60Hz-18kHz
Odstup signálu od šumu ≥80dB
Maximálny výkon vysielača 80mW pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz
Typ batérie Lithium-ion 2400mAh
Napájací vstup DC 5V/1A (TYPE C)
AUX Konektor 3,5 mm
Čas prehrávania 8-10h
Rozmery 190x50x65mm
Hmotnosť 455 g

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť