menu
YSP 3005

Prenosný RGB Bluetooth reproduktor

  1. Kvalita pohlcujúceho zvuku
  2. Vynikajúca prenosnosť a dizajn
  3. Dynamické a ambientné podsvietenie LED
19.90€

Prenosný RGB Bluetooth reproduktor

Objavte elegantný a kompaktný dizajn nášho malého prenosného reproduktora Bluetooth s podsvietením RGB. Vďaka kompaktným rozmerom je veľmi prenosný, ideálny na to, aby ste si mohli vziať hudbu kamkoľvek so sebou.

Vychutnajte si slobodu bezdrôtovej technológie Bluetooth vo verzii 5.3. S dosahom prenosu viac ako 10 metrov môžete ľahko pripojiť svoje zariadenia a užívať si nerušenú zábavu v interiéri alebo exteriéri.

Vďaka fascinujúcemu LED podsvieteniu premeníte každý priestor na párty. Svetlá RGB LED pulzujú a menia farby, čím vytvárajú živú a vizuálne ohromujúcu atmosféru. Nechajte sa unášať hudbou, pretože svetlá LED sa synchronizujú s rytmom, čím umocnia váš zážitok z počúvania a dodajú každému stretnutiu nádych vzrušenia.

S týmto reproduktorom Bluetooth si môžete vychutnať všestranné možnosti pripojenia. Pripojte svoje zariadenia bezdrôtovo cez Bluetooth alebo použite USB, AUX-IN alebo sloty na TF kartu na prehrávanie obľúbených skladieb. Vďaka podpore technológie TWS (True Wireless Stereo) môžete navyše spárovať dva reproduktory a získať tak ešte podmanivejší stereofónny zvuk. Či už ide o váš smartfón, tablet alebo počítač, tento reproduktor ponúka viacero spôsobov pripojenia a vychutnávania hudby.

YSP 3005

Špecifikácia: 

Verzia Bluetooth: 5.3
Profil Bluetooth: AVRCP, GAVDP, AVDTP, A2DP
Prenosová vzdialenosť: až 10 m
Výstupný výkon: 8 W 
Jednotka ovládača: φ 50 mm
Frekvenčná odozva: 20Hz-20kHz
Odstup signálu od šumu: ≥83dB
Maximálny výkon vysielača: 4mW pri frekvencii 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ batérie: Lítiová batéria 1800 mAh
Krytie IP: IPX 5
Napájací vstup: DC 5V/1A (TYP C)
AUX: 3,5mm jack
Doba prehrávania: 3.5h
Rozměry: 137 x 90 x 102mm
Hmotnosť: 358g

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť