menu
YSP 30BK

Vodotesný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

  1. Krištáľovo čistý zvuk a inovatívny dizajn
  2. Štýlový, robustný a pripravený na dobrodružstvo
  3. Zábava s predĺženou výdržou batérie
39.90€

Vodotesný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

ELEMENT ponúka stabilné a bezproblémové bezdrôtové pripojenie Bluetooth v5.3, vďaka ktorému sa ľahko pripojíte k smartfónu, stolovému počítaču alebo tabletu. Umožní vám vychutnať si obľúbenú hudbu na cestách, doma, v kancelárii alebo na výlete. Reproduktor ELEMENT je navyše vybavený funkciou TWS (True Wireless Stereo), ktorá vám umožňuje pripojiť dva reproduktory súčasne a zdvojnásobiť hlasitosť pre pohlcujúci zvukový zážitok vo vašom okolí.
Další
Zpět
Vodotesný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

ELEMENT je viac než len reproduktor

ELEMENT je viac než len reproduktor; je skonštruovaný tak, aby prežil. Reproduktor ELEMENT je dôkladne testovaný na stupeň krytia IPX7 a je navrhnutý tak, aby bol zvnútra aj zvonku odolný voči prachu a vode. Či už ho náhodou pustíte do vody, alebo ho vystavíte prašnému prostrediu, tento odolný reproduktor bude hrať ďalej a predĺži vašu zábavu bez obmedzenia. Užívajte si hudbu bez obáv z prírodných živlov s reproduktorom ELEMENT po vašom boku.
Další
Zpět
ELEMENT je viac než len reproduktor

Štýlový a robustný 

Reproduktor Bluetooth ELEMENT sa môže pochváliť štýlovým a robustným dizajnom, ktorý je skonštruovaný tak, aby vydržal váš dobrodružný životný štýl. Jeho odolná konštrukcia a použité materiály zaručujú ochranu pred poškriabaním, nárazmi a rôznymi poveternostnými podmienkami. Či už ste na turistike, kempujete alebo jednoducho relaxujete na pláži, ELEMENT je ideálny spoločník, ktorý zvládne prírodné živly bez toho, aby to bolo na úkor výkonu.
Další
Zpět
Štýlový a robustný 
Prenosný reproduktor Bluetooth ELEMENT je vybavený najmodernejšími technickými komponentmi a inovatívnymi meničmi, ktoré sľubujú krištáľovo čistý zvuk. Či už počúvate hudbu, podcasty alebo sledujete filmy, reproduktor ELEMENT vám zaručí pozoruhodný zvukový zážitok. Jeho snaha o podanie výrazných nástrojov, nuáns vokálov a vyvážených výšok a basov z neho robí dokonalého spoločníka pre audiofilov a hudobných nadšencov. Bez ohľadu na vaše hudobné preferencie tento prenosný reproduktor zaručuje ten najlepší zvuk.
Prenosný reproduktor Bluetooth ELEMENT poskytuje skvelý zážitok z videa a filmov vďaka nižšej latencii pri pripojení k zariadeniam so systémami Android a iOS. Zatiaľ čo niektoré aplikácie latenciu kompenzujú, reproduktor ELEMENT minimalizuje oneskorenie, aby zabezpečil pohlcujúci audiovizuálny zážitok. Či už sledujete filmy alebo si vychutnávate obľúbené televízne programy, optimalizovaný zvuk reproduktora ELEMENT zvýši váš pôžitok zo sledovania.
S prenosným reproduktorom Bluetooth ELEMENT sa hudba nikdy nezastaví. Plánujete meditáciu pri úžasnom výhľade na jazero alebo grilovaciu párty počas stretnutia na záhrade? Reproduktor ELEMENT vydrží na batériu až 12 hodín, čím vám zabezpečí dostatok času na zábavu. Vďaka batérii s dlhou výdržou je tento reproduktor ideálnym spoločníkom na večierky, vonkajšie dobrodružstvá alebo jednoducho na vychutnávanie hudby počas celého dňa.
YSP 30BK

Špecifikácia:

Verzia Bluetooth: Bluetooth V5.3
Profil Bluetooth: HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1
Ochrana:  IPX7
Bezdrôtový dosah: 10 metrov
Frekvenčná odozva: 70 Hz až 20 kHz
Priemer reproduktora:  45mm + 30mm 
Impedancia reproduktora: 4 ohmy (±15%)
Menovitý výkon reproduktora: 20W + 10W
SPL: 81 dB /1m/1W
Nabíjanie:  DC5V/2A
SNR: >=80 dB
THD+N: <=1% (8W/1kHz)
Typ batérie: 4000 mAh (Li-ion polymér)
Doba prehrávania hudby: 12 hodín
Pohotovostný čas:  300 dní 
Čas nabíjania: 3,5 hodiny 
Nabíjací port: USB-C
Hmotnosť: 615 g
Rozmery: 201 x 74 x 83 mm

 

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť