menu
YSP 40BE

Bluetooth reproduktor ELEMENT VIENTO

  1. Výkonný 40 W zvukový zážitok
  2. Štýlový a prenosný dizajn
  3. Okolité osvetlenie a priestorový zvuk
55.90€

Bluetooth reproduktor ELEMENT VIENTO

 
Ponorte sa do vynikajúcej kvality zvuku prvku reproduktora Viento Bluetooth. Vďaka robustnému výstupu 40 W, duálnym basovým reproduktorom (φ50 mm) a výškovým reproduktorom (φ20 mm) poskytuje tento reproduktor bohatý a dynamický zvuk, ktorý vašu hudbu oživuje.

Ponorte sa do trojrozmerného zvukového zážitku, ktorý presahuje bežné stereo zostavy. Priestorový zvuk ponúka zvýšený zmysel pre hĺbku a smerovosť zvuku a vytvára podmanivé zvukové prostredie.

Duálne reproduktory ELEMENT VIENTO pracujú v harmónii a reprodukujú efekt priestorového zvuku, čo vám umožňuje rozoznať jednotlivé nástroje a prvky v hudbe s bezkonkurenčnou čistotou.

Zostaňte v spojení s najnovšou technológiou Bluetooth V5.3 a zabezpečte stabilné pripojenie až do 10 metrov. Skutočná funkcia bezdrôtového stereo (TWS) vám umožňuje bez námahy spárovať dva reproduktory, čím vytvára zážitok z priestorového zvuku. Aux v režime poskytuje všestrannosť pre káblové pripojenia na vylepšenie vašich možností zvuku.

S kompaktnými rozmermi a hmotnosťou iba 945 g je prvok Viento navrhnutý pre hudobných nadšencov na cestách. Jeho elegantný a moderný dizajn v kombinácii s odolnosťou proti vode IPX6 z neho robí dokonalého spoločníka pre akékoľvek dobrodružstvo, interiéry alebo vonku.

Vychutnajte si svoje obľúbené melódie celé hodiny s nabíjateľnou batériou s hmotnosťou 2500 mAh. Reproduktor ponúka až 10 hodín času prehrávania v závislosti od úrovne hlasitosti. Inteligentná funkcia úspory napájania zaisťuje automatické vypnutie po 10 minútach nečinnosti, čím ušetrí energiu pre vaše pohodlie.

Bez námahy spravujte svoje hovory pomocou funkcie komunikačnej komunikácie s mobilnou rukou. Odpoveď, ukončiť alebo odmietnuť hovory jednoduchými stlačením tlačidla. Vytočte posledný hovor späť klepnutím na tlačidlo dvakrát a poskytnete vám pohodlné ovládanie hovorov na cestách.

Reproduktor ponúka účinky okolitého osvetlenia, ktoré poskytujú pasívne radiátory oboch strán. Môžete ovládať funkciu zapnutia/vypnutia pasívneho osvetlenia chladiča a pridať do svojej hudby vizuálnu dimenziu.

 

YSP 40BE

Špecifikácia

Verzia Bluetooth Bluetooth V5.3
Profil Bluetooth HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1.6
Krytie IP IPX6
Bezdrôtový dosah ≥10 metrov
Frekvenčná odozva 70 Hz až 20 kHz
Priemer basového reproduktora 2x Φ55mm
Priemer výškového reproduktora 2x Φ25mm
Impedancia basového reproduktora 4 ohmy (±15 %)
Impedancia výškového reproduktora 8 ohmov (±15 %)
Menovitý výkon reproduktora 40W
Citlivosť 80dB (±3dB) /1m /1W
Nabíjanie DC 5V/2A
SNR ≥73dB
THD+N ≤1 % (30W/1kHz)
Maximálny výkon vysielača 80 mW pri 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ batérie 7,4V/2500mAh (Li-ion batéria)
Doba prehrávania hudby až 10 hodín (v závislosti na hlasitosti)
Doba nabíjania Približne 3 hodiny
Nabíjací port USB-C
Hmotnosť 945g
Rozmery 220 x 84 x 84 mm

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť