menu
YSP 40BK

Bluetooth reproduktor ELEMENT VIENTO

  1. Výkonný 40 W zvukový zážitok
  2. Štýlový a prenosný dizajn
  3. Okolité osvetlenie a priestorový zvuk
1 499.00€

Bluetooth reproduktor ELEMENT VIENTO

 

Výnimočná Zvuková Kvalita
Ponorte sa do vynikajúcej zvukovej kvality reproduktora Elementu Viento Bluetooth. Vďaka robustnému výstupu 40 W, duálnym reproduktorom (φ50mm) a tweetery (φ20mm) tento reproduktor prináša bohatý a dynamický zvuk, ktorý oživuje vašu hudbu.
 

Trojrozmerný Zvukový Zážitok
Ponorte sa do trojrozmerného zvukového zážitku, ktorý presahuje konvenčné stereofónne nastavenie. Priestorový zvuk ponúka zvýšený zmysel pre hĺbku a smerovosť zvuku a vytvára podmanivé posluchové prostredie. Duálne reproduktory ELEMENT VIENTO pracujú v harmónii a reprodukujú efekt priestorového zvuku, čo vám umožní rozoznať jednotlivé nástroje a prvky v hudbe s nesrovnateľnou čistotou.
 

Pokročilá Bluetooth Technológia
Zostaňte v spojení s najnovšou technológiou Bluetooth V5.3 a zaistite stabilné spojenie až 10 metrov. Funkcia True Wireless Stereo (TWS) vám umožňuje bez námahy spárovať dva reproduktory a vytvoriť zážitok z priestorového zvuku. Aux v režime poskytuje všestrannosť pre káblové pripojenie na posilnenie vašich zvukových možností.
 

Kompaktný a Odolný Dizajn
S kompaktnými rozmermi a hmotnosťou len 945 g je prvok Viento navrhnutý pre hudobných nadšencov na cestách. Jeho elegantný a moderný dizajn kombinovaný s odolnosťou proti vode IPX6 z neho robí perfektného spoločníka pre akékoľvek dobrodružstvo, vnútri alebo vonku.
 

Dlhá Výdrž Batérie
Užite si svoje obľúbené melódie celé hodiny s nabíjacou batériou 2500 mAh. Reproduktor ponúka až 10 hodín času prehrávania v závislosti od úrovne hlasitosti. Funkcia inteligentného úspory energie zaisťuje automatické vypnutie po 10 minútach nečinnosti a šetrí energiu pre vaše pohodlie.
 

Hands-Free Komunikácia
Bez námahy spravujte svoje hovory s funkciou mobilnej hands-free komunikácie. Odpoveď, ukončite alebo odmietnite volanie jednoduchým stlačením tlačidla. Vytočte posledný hovor späť dvakrát klepnutím na tlačidlo, a za predpokladu, že na cestách je vhodné ovládanie hovoru.
 

Efekty Okolitého Osvetlenia
Reproduktor ponúka efekty okolitého osvetlenia poskytované pasívnymi radiátormi oboch strán. Môžete ovládať funkciu napájania/vypnutia pasívneho osvetlenia pasívneho radiátora a pridať do svojej hudby vizuálnu dimenziu.

YSP 40BK

Špecifikácia:

Bluetooth verzia Bluetooth V5.3
Profil Bluetooth HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1.6
Krytie IP IPX6
Bezdrôtový dosah ≥10 metrov
Frekvenčná odozva 70 Hz až 20 kHz
Priemer basového reproduktora 2x Φ50mm
Priemer výškového reproduktora 2x Φ20mm
Impedancia basového reproduktora 4 ohmy (±15 %)
Impedancia výškového reproduktora 8 ohmov (±15 %)
Menovitý výkon reproduktora 40W
Citlivosť 80dB (±3dB) /1m /1W
Nabíjanie DC 5V/2A
SNR ≥73dB
THD+N ≤1 % (30W/1kHz)
Maximálny výkon vysielača 80 mW pri 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ batérie 7,4V/2500mAh (Li-ion batéria)
Doba prehrávania hudby až 10 hodín (v závislosti od hlasitosti)
Doba nabíjania Približne 3 hodiny
Nabíjací port USB-C
Hmotnosť 945g
Rozmery 220 x 84 x 84 mm

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť