menu
YKB 3150

RGB Herná klávesnica BRUTUS

  1. Multimediálne tlačidlá
  2. Robustná konštrukcia
  3. Nastaviteľné podsvietenie RGB
28.99€

Oslnený hneď na niekoľko spôsobov

Čím viac farieb, tým viac gaming, hovoríš? Tak to sa ti moja aura bude páčiť. Zdobí ma robustná membránová herná klávesnica s plným RGB podsvietením a po celom mojom obvode je vedená prispôsobiteľná RGB lišta. Snažím sa skrátka urobiť všetko pre čo najlepšiu atmosféru pri hraní.

Originalita spárovaná s praktickosťou

Vzhľad je dôležitý, čo si budeme hovoriť, ale bez pekného vnútra by to aj tak nebolo ono. Rada sa pochválim tým, že moje telo je celoplastové. To so sebou prináša istú ľahkosť. Moja ergonomická opierka navyše výrazne znižuje únavu zápästia pri dlhom hraní alebo práci bez prestávok, takže si čas v mojej spoločnosti budeš naozaj užívať.

Hry bez hraníc

Keď hráš, tak hráš. Nechceš, aby ťa niečo brzdilo. Preto je vo mne zabudovaný herný režim, ktorý uzamkne kláves Windows. Vďaka prítomnosti multimediálnych tlačidiel je možné jednoducho jedným stlačením operovať s najpoužívanejšími funkciami počítača a 26 Anti-ghost klávesov je možné stlačiť súčasne bez akéhokoľvek konfliktu. Skrátka, všetko pre tvoje čo najväčšie potešenie z hrania.
YKB 3150

Špecifikácia:

Menovitý vstup 5V DC / 300 mA
Životnosť klávesov 10 miliónov úderov
Farba podsvietenia Full RGB
Dĺžka kábla 1,6 m
Rozmery 446x195x35 mm
Hmotnosť 780 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Linux
  Mac OS X

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť